Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Goverla Feminised 3ks

Svoje jméno dostala podle nejvyššího horského vrcholu na Ukrajině. Feminizovaná samonakvétačka Goverla je nejvyšší autoflowering odrůdou od Carpathians Seeds s genetikou AK a Northern Lights. Má vysokou nezapáchající výnosnost a relaxační a uklidňující účinky.


Auto Goverla Feminised 3ks
450 450Kč

Prodáno


Model: 642
Výrobce: Carpathians Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná samonakvétačka Goverla dostala své jméno po nejvyšší hoře na Ukrajině: Goverla. Správně jste uhodli, že se tedy jedná o naši největší květinu. Této jedinečné kytky se nám podařilo dosáhnout zkřížením AK s Northern Lights. Uvnitř je rostlina schopna narůst až 1 metru, vně 1 a půl metru. Právě z toho důvodu se jedná také o nejvýnosnější květinu.

Velikost listů je stejná jako velikost šišek a kytka tak působí velice hezky. Palice jsou pokryty pryskyřicí a sladkými krystalky. Při kvetení vydává velice silný zápach. Chuť je jemně kořeněná s nádechem limetky. Účinek vám navodí velkou škálu pozitivních emocí, až k navození stavu naprostého smíření a štěstí, stavu nirvány. Auto Goverla Fem není příliš náročná pro pěstitele, jediné, co potřebuje, je dostatek prostoru a světla.

Uvádí odrůdy
Hybrid
Auto Northen Light x Auto AK
60 dni
30 - 60 gr/rostlina
Má silný, relaxační efekt

Napsat recenzi

Doporučené Zboží