Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Great White Shark Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Great White Shark obsahuje genetiku Lowryderu #2 a Great White Sharku s dominancí Indici. Rostliny jsou silné a svěží. Jejich výška nepřesahuje 100 cm. Jsou nenáročné na pěstování a vysoce adaptivní. Doba květu, doprovázená intenzivní vůní, je 70-80 dní. Palice jsou pokryty bohatou pryskyřicí. Výnos není příliš vysoký - od 30 do 50 gramů z rostliny, ale za to kvalita sklizně je vynikající. Voní a chutná jako ovoce, s podtóny ananasu, citrusů a koření. Má silné relaxační účinky. A používá se také pro lékařské účely.

Auto Great White Shark Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 795
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná samonakvétačka Great White Shark je nositelem genetiky populárních odrůd jako White Widow a Super Skunk, typické pro své vynikající vlastnosti. Rostliny nepřesahují výšky 100 cm, mají pevné stonky a větve. Dominance genů indiky se projevuje především v hustotě větvění. Růst je dynamický a nenáročný a kytka je vysoce odolná nepříznivým podmínkám. Výjimkou jsou jedině případy nečekané vysoké vlhkosti a náhlé kolísání teploty. Tato odrůda je obecně velice stabilní a rychlá, co se tyče růstu. Může být pěstována v mírném klimatickém pásu, charakteristickým krátkým létem.

Doba květu je 70-80 dní. Bohaté větve nesou četné palice, které jsou zabarveny do světle zelené a jsou pokryty krystalky. Z jedné rostliny je možné získat v průměru 30 až 50 gramů kvalitní sklizně. Má bohatosté ovocné aroma. Chutná podobně jako ananas, citrusy nebo koření. Může se užívat jak rekreačně, tak pro lékařské účely. Má relaxační účinky a mění optimisticky náladu. Je velice účinná při léčbě migrény, chronické bolesti, svalové křeči, nespavosti, zvracení, nechutenství, nespavosti. Zahání depresivní a stresující stavy a zmírňuje duševní poruchy.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica / Ruderalis
Lowryder x Great White Shark
70 - 80 dní
80 - 100 cm
30 - 50 gr/rostlina
Silný, příjemný

Napsat recenzi

Doporučené Zboží