Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Haze Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Haze se vyvinula s původního Haze a pyšní se těmi nejlepšími vlastnostmi sativy. Výška rostlin dosahuje 250 cm a mají kompaktní, otevřenou strukturu. Doba květu, která trvá 80 dní, je doprovázena produkcí vysoce kvalitních pryskyřičných palic, jež šíří ovocno-květinovou vůni. Výnos čítá 700 gramů na metr čtvereční. Efekt je psychoaktivní.

Auto Haze Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 602
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Haze Feminized je vynikající samonakvétací kříženec klasického Haze, jehož poupě jsou znamé vysokým obsahem krystaly a mají silný psychoaktivní high. Feminizovaná semínka konopí Auto Haze Feminized vytváří husté trsy, dorůstajících do délky 1 metru. Kompaktní rozměry avšak nepřekáží groweru získat hojný výnos pryskyřičných květů s klasickou vůní.

Obilí Auto Haze Feminized se cítí pohodlně v malých growroomech, přičemž jejich výnos zůstane vynikajícím i při outdoorovém pěstování. Otevřena struktura zajišťuje kompletní formování šištice po celé délce rostliny. Obrovskou výhodou je to, že dokonce i spodní větve se v období kvetení pokryjí překrásnými pryskyřičnými květy.Kříženec překvapí rychlým růstem, hojným harvestem, skvělým stuffem a kvalitním Indica high.

Auto Haze Feminized je známým představitelem jedne z nejstarších genetických linií. Toto vrcholné dílo vzniklo díky úsilím holandských growerů, kteří zkřížili Original Haze s vypěstovánou specifickým způsobem odrůdou Ruderalis Haze, což zajistilo vysokou kvalitu a silný účinek křížence.

Feminizovaná samonakvétací semínka konopí Auto Haze Feminised jsou skvělým příkladem vynikající kvality kříženců. Tuhé květenství Auto Haze Feminised mají klasické pro jejich rodinu aroma, spočívající v ostré, lehce kyselé ovocné vůni, v níž můžete ucítit působivé květinové akordy. Malé a neuvěřitelně tuhé, pokryté jemnou mlhou bílých trichomů poupě dávají nesmírně silný a veselý High, po kterém následuje úplný relax.

Uvádí odrůdy
Sativa
Lowryder x Haze
75 - 80 dní
150 - 200 cm
500 - 700 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží