Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Lowryder2 Feminised 1ks

Feminizovaná samonakvétačka Lowryder2 v sobě kombinuje geny Lowryderu a Santa Marii. Má sladkou ovocnou vůni a mírný účinek, který vás uvede do naprosté relaxace. Rostliny jsou velice kompaktní a jejich výška nepřesahuje 100 cm. Doba květu trvá 65 dní. Výnos čítá 50 gramů na palici.

Auto Lowryder2 Feminised 1ks
89 89Kč
Balení:
1ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 1029
Výrobce: Super Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované konopné semena odrůdy Lowryder 2. Hybrid produkuje trpasličí rostliny, kryté celou řadu fantastických pupenů.  Disponuje překvapivě rychlým tempem vývoje a zrání. Lowryder2 vytrvale pěstovat přenášet žádné chyby a bude cítit skvěle na technicky vyčerpaných půdách, a to i bez zavedení dodatečných hnojiv. Feminizované konopné semena odrůdy Lowryder2 - produktivita, chuť, snadnost pěstování a následku. 

Mladý kříženec Lowryder2 má luxusní chuť, která je vzájemně propojena v půvabné směsi ovocných tónů a neuvěřitelně příjemné sladkosti. 

Odborníci často používají Lowryder2 k úlevě od bolesti hlavy a migrény, zmírnění svalových křečí a uvolnění nervového systému. Kultura se používá k léčbě deprese, záchvaty paniky a záchvaty vzteku. To může být také použito jako prostředek ke stabilizaci stavu u pacientů s autismem, retrográdní amnézie a Crohnovy choroby.

Úžasná snadnost pěstování a rychlý růstu, které mají odrůdy feminizované semena konopí Lowryder2, je dělají nejoblíbenějším rozmnožovacím materiálem mezi začátečníky i profesionálními pěstitely. Kultura je ideální pro pěstování v malých prostorech, protože je snadné tolerovat nedostatek místa a to není na úkor kvality.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí hybrid
Santa Maria x Lowryder
50 dní
30 - 50 cm
30 - 40 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží