Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Mazar Feminised

U feminizované samonakvétačky Auto Mazar převažují geny indiky. Roste v různých podmínkách - uvnitř, venku i ve skleníku. Genetická linie Mazar je křížena s rodem Ruderalis. Zrání květu 70 až 80 dnů od zasazení. Kytka je odolná vůči nemocem a parazitům a je vhodná pro začátečníky. Rostliny o výšce 60 cm až metr, mají průměrně 75 až 100 gramů vynikající sklizně. Mají intenzivní účinky a jemnou chuť.


Auto Mazar Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 525
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Odborníci Genetiky velké sidbanky ganjaseeds - doplňují řadu následujícím vysoce kvalitním auto-kvetoucím druhem rostliny. Marihuana Auto Mazar (Auto Mazar) - 100% samo kvetoucí, feminizované kmen konopí, kde dominuje Indica. Chcete-li získat vysoce výnosný hybrid, vzal slavné genetické směry Mazar, Indica a Ruderalis, který vyústil ve fenotypu rostlin, což se projevuje v silném efektu.

Auto Mazar Jeden z rodičů tohoto hybridu, slavný Mazar - vítěz třech cen a nejprodávanější hybrid konopí. Potomek Auto Mazar zdědil od něj hladkou chuť a brzdné síly, ale dává více květenství. Pěstitelé dávají přednost Auto Mazar vzhledem k tomu, že tento typ konopí dosahuje výšky 70-80 cm, má silné a mocné kužely, velké listy.

V našich zeměpisných šířkách, tato odrůda je často pěstován v Indore, ale je vhodnou i pro venkovní růst. On se nebojí plísní a dalších nemocí, tráva má vysokou odolnost vůči škůdcům. Pěstovaný v otevřeném poli Auto Mazar připraven pro sklizeň na začátku léta. Potkávají se "pomalý" fenotypy odrůda, které mají vyšší výnosy. Nicméně, je třeba sledovat stav kuželů: jsou silné jako žula, takže je zde vysoká pravděpodobnost vzniku plísni. Výtěžek je 100% samo kvetoucí kmen 50-125 gramů s keři, proto zkušení pěstitelé doporučují koupit semena marihuany Auto Mazar.

Chuť a vůně se neliší od tradiční "Mazar". Téměř každý má rád samo květy kvůli vlivu výkonu, to je docela příjemné chuti a vůně santalového dřeva a jehličí. Nejsilnější účinek, působí rychle jako normální indica se silným vysoko stone v těle, a high v hlavě.

Uvádí odrůdy
Indica / Ruderalis
Ruderalis x Mazar
70 - 80 dní
80 - 100 cm
75 - 100 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží