Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Mazar Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Mazar vznikla z původního Mazaru, rychle se rozvíjí a utváří keře. Jejich výška dosahuje 60 cm a doba květu trvá 70 dní. Palice pokrývají celou rostlinu a krásně voní. Výnos čítá 500 gramů na metr čtvereční a kvalita sklizně je vysoká. Má relaxační účinek.

Auto Mazar Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 605
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Mazar Feminized je samonakvétací odrůdou, jež má obrovský komerční potenciál. Kříženec je vhodný k pěstování ve všech typech půd a dává hodně kamenných květenství. Odrůda udělá radost milovníkům Indiky svým silným stone.

Feminizovaná samonakvétací semínka konopí Auto Mazar Feminized potěší Vás rychlým tempem růstu a rozvoje. Semínka dané odrůdy prorůstají pevnými obilí, pokrytými ohromnými členěnými listy a rekordním počtem šištice. Kříženec má stabilně vysokou produktivitu při všech typech pěstování, a jeho odolná genetika ochrání rostliny před nákazem plísní a hnilobou. Během kultivace rostliny Auto Mazar Feminized procházejí několika etapami, každá z nichž je zdrojem přínosných zkušeností, které značně doplní kvantum znalostí každého pěstovatele konopí. První fáze vegetativního růstu křížence trvá 20 dní, pak jí vystřídá fáze aktivního rozkvetení, během které se rostliny pokryvají nádhernými poupaty. Další fázi bude zrání. Během této etapy můžete pozorovat, jak se poupě začnou nalívat št'ávou a pokryjí se vrstvou vonné pryskyřice.

Jednoduchý grow a nenáročnost Auto Mazar Feminized jsou dáne jeho odolnou genetikou. Kříženec zdědil po rodičovských odrůdách obrovskou životní energii, umožňující mu přežití i za nepříznivých podmínek. Odrůda byla vytvořena prostřednictvím zkřížení připravených rostlin Ruderalis s nejlepšími představitelem originálního Mazar. Feminizovaná samonakvétací semínka konopí Auto Mazar Feminized potěší Vás stabilními kvalitními obilí, shovívavými k nepatrným chybám kultivace. Nelze ale moc spoléhat na samostatnost křížence, jelikož hrdý krasavec si nenechá líbit neuctivý postoj vůči svým výhonkům. Vůně poupat Auto Mazar Feminized okouzlí dokonce i toho nejzkušenějšího gurmána. Lehká, ale zároveň neuvěřitelně hustá vůně tohoto křížence zaplňuje sebou okolní prostor a rozlévá se po celém těle něhou, která bere chut' se pohybovat a pečlivě vymazává z paměti všechny negativní emoce, získané během dne.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Mazar x Ruderalis x Indica
70 dní
40 - 60 cm
350 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží