Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Northern Light Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Northern Light s převahou genů indiky způsobuje stavy uvolnění. Pomáhá při léčbě deprese, nespavosti, nevolnosti, bolesti, stresu, úzkosti, migrény, gastrointestinálních poruch, PMS a PTSD.

Auto Northern Light Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 650
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Lékařská odrůda, která je doporučená pro pěstování v uzavřeném prostředí. Dominují vlastnosti Indiky pomalu dostává do pocitu příjemné relaxace, pomáhá překonat deprese, nespavost, nevolnost, tlumí bolest, migrény, pomáhá odolávat stresům a účinně působí při potížích s trávením, léčí posttraumatické stresové poruchy a předmenstruační syndrom.

Auto Northern Lights je vyvinut genetickými a neurobiologickými odborníky Neuro Seeds a je jako žádný jiný přizpůsobený pro pěstování v uzavřeném prostředí. Odrůda se vyznačuje jako lékařská s převládáním vlastností Indiky. Velice populární. Jedna z významných vlastností díký kterým získala svou popularitu je to že během kvetení neuvolňuje žádné aroma. Rostliny Auto Northern jsou vysoké. Během zrání se na nich objeví pevné pupeny hustě pokryté pryskyřicí, které dosahují velkých rozměrů.

Auto Northern Lights má nasládlou chuť. Má terapeutické vlastnosti. Je vysoce ceněná pacienty pro své léčivé schopnosti, jako pomoc při překonání deprese, při nespavostech, nevolnostech, bolestech, stresu, pocitu úzkosti, migréně, potížích s trávením, předmenstruačním syndromu a posttraumatických stresových potížích. Požití Auto Northern Lights podporuje pocity uvolněnosti a relaxace.

Uvádí odrůdy
Indica
Northern Lights x Ruderalis
50 - 60 dní
90 - 120 cm
70 - 200 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží