Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Northern Lights Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Northern Lights zdědila od původní odrůdy Northern Lights vysokou produktivitu, odolnost a přizpůsobivost. Keřovité rostliny dosahují výšky 80-100 cm a výnos čítá 450-550 gramů na metr čtvereční. Používá se v medicíně.


Auto Northern Lights Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 568
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena odrůdy Auto Northern Lights plodí rostliny do velikosti jednoho metru. Mají neuvěřitelný výkon a jsou vhodné pro pěstování v indoorech.

Auto Northern Lights je lepší variantou známé odrůdy Northern Lights. Upřímně řečeno hybrid plně splnil všechna očekávání a představuje vylepšenou verzi staré odrůdy.

Feminizované samokvetoucí semena Auto Northern Lights vypouští během doby květu nenápadnou vůní, což je velkou výhodou pokud rostlinu plánujete pěstovat doma. Má příjemnou a lehce nasládlou chuť. Také má silný efekt indici, kterému neodolá žádný snílek.

Historie využití tohoto druhu konopí sahá až do starověku. Má opravdu neomezené léčivé schoposti, je těžké najít další jiný druh, který bude mít stejně širokou škálu avyužití. Má dobré analgetické, hypnotické, uklidňující a protikřečové účinky.

Pokud se chystáte koupit feminizované samokvetoucí semena Auto Northern Lights a po té je pěstovat v indoorech, pamatujte, že jim bude nutné poskytnout řádné osvětlení a větrání, aby mohly plně využít svůj potenciál a výkonnost.

Uvádí odrůdy
Indica 60% / Ruderalis 30% / Sativa 10%
Northern Lights x Ruderalis
80 dní
50 - 160 cm
30 - 150 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží