Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Northern Lights Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Northern Lights je klasickou indikou. Výška rostlin dosahuje 60 cm. Kytky mají několik bočních větví s hlavní centrální palicí. Jsou nenáročné a přizpůsobivé různým podmínkám. Doba květu trvá 60 dní. Během doby květu produkuje velké množství pryskyřice a výnos čítá 380 gramů na palici. Má relaxační účinek, která navozuje pocit blaženosti.

Auto Northern Lights Feminised 3ks
300 300Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 609
Výrobce: Polskie Nasiona
Dostupnost:Prodáno

Auto Northern lights Feminized je představitelem klasických indických druhů. Na vršku rostliny se skví pevné hlavní květenství, obklopené nepatrným množstvím druhotných květenství. Základní květenství, a také boční větve křížence jsou bohatě poseté tuhými pryskyřičnými poupaty. Kultivace nenáročného Auto Northern Lights nezabere Vám hodně času: jenom trochu Vaše pozornosti udělá zázrak a zvýší produktivní potenciál odrůdy několikanásobně.

Holandští groweři vynáložili hodně úsilí, aby dostali Auto Northern Lights Feminized. Aby nová jasná hvězda ozářila oblohu konopí, skřížili původní Northern Light s připravenými speciálním způsobem rostlinami Ruderalis. Auto Northern Lights Feminized vznikly především díky dovednosti a vysoké profesionalitě holandských breederů.

Neměli byste věřit něžnému aromatu květenství Auto Northern Lights Feminized, které zaplňuje prostor medově pižmovou vůní. Hustý a pryskyřičný kouř ponechává neuvěřitelný pocit blaha a uspokojení. Výborný stone křížence vytváří ideální podmínky pro maximálně kvalitní odpočínek. Květenství rostliny pomáhají zbavit se nákladu nevyřešených problémů a zahloubat se do dokonalého světa relaxace.

Uvádí odrůdy
Indica
Afghani x Skunk
60 dní
40 - 60 cm
250 - 380 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží