Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto OG Kush Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka OG Kush je velmi populární odrůdou a to zejména díky schopnosti probudit v člověku kreativní energii. Navíc má analgetické účinky, pomáhá při překonávání chronické únavy, deprese a asociativních poruch. Voní a chutná jako borovice a nebo citrusy. Doba květu je 65-75 dní. Produktivita dosahuje 500-600 gramů na čtvereční metr.


Auto OG Kush Feminised 3ks
475 475Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 569
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena odrůdy Auto OG Kush se promění v elegantní samičí rostliny se strukturou, která umožňuje růst po celém světě. Keře Auto OG Kush produkují obrovské množství pryskyřice a jsou pokryty velkým množstvím krystalů. Jejich vysoká výnosnost si vysloužila respekt pěstitelů po celém světě. Začátečníci se při jeho pěstování zapotí, ale na oplátku získají neocenitelné zkušenosti.

V rodokmenu Auto OG Kush se objevují takové odrůdy, jako Chemdawq a hybridní Lemon Thai x Hindu Kush z Pákistánu. Odrůda vznikla pod rukama profesionálu, a proto si získala takové uznání.

Vůně Auto OG Kush odhaluje bohatou škálu klasických indic s tóny citrusů a borovice. Efekt Auto OG Kush odstraňuje negativní náladu a stres. Zaplaví vás povzbuzující vlnou,

Auto OG Kush má vynikající léčivé účinky, pomáhá s problémy, jako jsou:

- Deprese;

- Nespavost;

- Snížená chuť k jídlu;

- Bolest a necitlivost;

- Stres a úzkost;

- Migréna.

Feminizovaná semena Auto OG Kush lze pěstovat jak uvnitř tak i venku, v jakémkoli typu půdy. Odrůda hodně vynáší a to, v co nejkratším možném čase. Při pěstování, můžete použít SCROG a SOG metody.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
OG Kush x (Indica x Sativa x Ruderalis)
70 dní
80 - 180 cm
50 - 170 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží