Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Somango Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Somango má vlastnosti índiky ze 75 %. Hybrid je vhodné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách. Má osvěžující vůni manga. Fialové rostliny dosahují výšky 60-100 cm a vypadají spíše jako tropické stromy. Doba květu je 60-65 dní a výnos čítá 300 až 400 g / m². Používá se pro lékařské účely.


Auto Somango Feminised 3ks
475 475Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 570
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované semínka Auto Somango promění v husté keře s příjemnou vůní. Odrůda zaujme svými příchutě a vonné vlastnosti. Genetická směs zajišťuje tomuto kmenu velmi mírné účinky. Budete chtít starat o Auto Somango, jak je to možné, ale zde je další jeho výhoda - je velmi nenáročny. Prostě že mu příznivé podmínky, budete odměněni bohatou sklizeň.

Auto Somango je kombinací genetiky Jack Herer a Big Skunk Korean s samokvetoucí vlastnostmi. Původně odrůda nazývaná Soma #5, ale kvůli jeho syté vůně mango název byl změněn na více atraktivní. Chovatelé tvrdě pracovali na vytvoření tohoto konkrétního kmenu, a teď jsme konečně můžeme vychutnat úžasnou rostlinou.

Auto Somango je jedním z nejvíce voňavé a chutné odrůdy marihuany. Do něj není těžké se zamilovat, tak jako vůně jeho jasně zelených keřů kombinuje v sobě tóny citrusů, medu a květinového nektaru. Vdechovat kouř Auto Somango, Měli by okusovat od panenka část zralé mango a zapíjet jeho zázvorové pivo. Efekt obklopuje vědomí transparentní závoj klidu a relaxaci těla. Auto Somango lze použít kdykoliv během dne. Pod jeho vlivem si Budete moci vychutnat jak aktivní, tak i relaxační aktivit.

Rozmanitost vlastností Auto Somango je to jeden z nejlepších léků proti:

- Deprese;

- Záchvaty paniky;

- Stres;

- Bipolární porucha;

- Fyzická bolest;

Auto Somango je ideální pro pěstování metodou jiných indornyh odrůd s použitím organických hnojiv. Zkušenější pěstitelé moci dosáhnout dobrých výsledků i ve venkovním půdě. Kromě toho, je třeba sledovat rostliny v průběhu růstu a podle potřeby oříznout boční větve.

Uvádí odrůdy
Indica 60% / Sativa 30% / Ruderalis 10%
Jack Herer x Big Skunk Korean x Ruderalis
80 dní
70 - 120 cm
500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží