Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Somango Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Somango má unikátní aroma tropického ovoce a silný terapeutický účinek, který pomáhá při překonávání příznaků migrény a roztroušené sklerózy. Pomáhá při léčbě deprese, chronické bolesti, stresu, úzkosti a nespavosti.

Auto Somango Feminised 3ks
438 438Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 652
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Jako představitel nové generace samonakvétajícího cannabisu je odrůda Auto Somango schopná poskytnout skutečný požitek. Má jedinečnou vůni tropického ovoce, silný terapeutický efekt pomáhá překonat symptomy migrény a roztoušené sklerózy. Vynikající schopnosti čelit depresím, chronickým bolestem, stresu, úzkosti a nespavosti je pro tuto odrůdu samozřejmostí.

Auto Somango je představitelem nové generace samonakvétajícího cannabisu, který je zdokonalen genetiky a neurobiology Neuro Seeds. Je vytvořen pro příjemný požitek a potěšení.

Jedinečné aroma tropického ovoce uspokojí a potěší i ty nejnáročnější gurmány. Co se týká chuťových vlastností je tato samonakvétající odrůda jedna z nejlepších. Zároveň je vysoce produktivní, protože během růstu vytváří hodně bočních odvětví s obrovským množstvím květenství. Podle síly působení lze jej zatřídit mezi odrůdy pro všední využití. Vyvolávaný efekt je dost silný, což je obzvlášť důležité pokud je užívaná kvůli svým léčivým vlastnostem. Zmírňuje deprese, potlačuje únavu, pomáhá při nespavostech, chronických bolestech, stresech a pocitu úzkosti. Je vyhledávaná pro své blahodárné účinky v léčbě migrény a roztoušené sklerózy.

Uvádí odrůdy
Indica 75% / Sativa 25%
Super Skunk x Big Skunk Korean x Jack Herer
60 - 70 dní
90 - 120 cm
350 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží