Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Sweet Tooth Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka Sweet Tooth je přizpůsobená k růstu ve vnitřních i venkovních podmínkách. Těch nejlepších výsledků dosahuje při pěstování pomocí hydroponie v kokosové půdě. Výnos čítá 300 až 400 g / m². Rostliny o výšce 40-60 cm s dobou květu 70-90 dní, mají účinek indiky, Používá se v lékařství díky svým zkliňujícím účinkům.


Auto Sweet Tooth Feminised 3ks
475 475Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 572
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované konopné semena odrůdy Auto Sweet Tooth produkují rostliny s odolností k různým chorobám, plísním a parazitům. Další výhodou odrůdy je kompaktní velikost.

Auto Sweet Tooth vznikla křížením původní Sweet Tooth s Lowryderem. Stejně jako její předchůdce je pozoruhodně odolná vůči vnějším faktorům.

Má příjemnou zemitou vůni a lahodnou chutí, což je charakteristické pro odrůdy s dominantními geny indici. Účinek také není příliš originální a je ideální pro milovníky klasiky. Vyznačuje se silnou relaxací a pomáhá usnout,

Díky svým anestetickým vlastnostem pomáhá rychle vyrovnání se s bolestí různého původu. Naštěstí konopí nemá žádné nepříjemné důsledky a můžete zvyšovat jeho dávkování, protože i při dlouhodobém užívání nezpůsobuje závislost.

Pokud si chcete koupit odrůdu jednoduchou na pěstování, je právě Auto Sweet Tooth tou správnou volbou pro vás.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
Auto Blueberry x Auto Sweet Tooth
60 - 65 dní
70 - 100 cm
200 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží