Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Russian Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka White Russian je snem každého pěstitele a dá se pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách. Produktivita dosahuje 400-500 g / m². Rostliny jsou vysoké cca 40-60 cm a navíc jsou velmi krásné, protože vypadají jako jedle. Během doby květu - 70-80 dní se zelené palice mění na zasněžené tvrdé krásné šišky. Má silný indika efekt a používá se v medicíně.


Auto White Russian Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 573
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované semínka odrůdy Auto White Russian odrůdy produkují rostliny s klasickými parametry indici, které milují světlo. Jednou z hlavních charakteristik odrůdy je obrovské množství krystalů vytvořených na listech. Auto White Russian je jedna z nejlepších odrůd konopí vytvořených člověkem.

Rodokmen zahrnuje slavné předky, jako White Widow a AK-47. Poté byl navíc ještě zkřížen s Lowryderem.

Feminizované samokvetoucí semena Auto White Russian plodí rostliny, které vás potěší svou chutí i účinkem. Má relativně silné sedativní účinky, který jsou harmonicky doplněny pozitivní náladou. Kombinace dvou protichůdných vlastností zapříčinila, že Auto White Russian je šíleně populární odrůdou. Ve vůni převládají tóny ovoce a koření.

Rostlina má silné sedativní, protikřečové a anestetické účinky.

Semena Auto White Russian produkují silné a jednoduché klíčky, které nepřinášejí žádné problémy při pěstování jak v interiéru tak venku. Díky své nenáročnosti je vhodný i pro nezkušené pěstitele. Jediné doporučení: nechte kytku v úplné tmě po dobu 48 hodin před sklizní, zajistí vám to silnější účinky.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
AK47 x White Widow x Ruderalis
65 - 75 dní
40 - 80 cm
30 - 50 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží