Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Russian Feminised

Feminizovaná samonakvétačka White Russian je odrůdou u níž převažují geny indiky. Je vhodné pěstovat ji jak outdoor, indoor i ve sklenících. Obsahuje genetiku Lowryderu a White Russianu. Rostliny dosahují výšky 40-60 cm a jsou vysoce odolné proti parazitům a různým nemocem. Doba květu je 70-80 dní od zasetí a během ní produkuje voňavé a velmi chutné palice pokryté pryskyřicí. Sklizeň čítá 30-50 gramů na kytku.


Auto White Russian Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 533
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Hybridní z prvních odrůd samo kvetoucí od výrobce Ganja Seeds, může výrazně překvapit výslednou kvalitu výrobku.

Někdy pěstitelé začátečníci nemůžou mít všechno v úvahu a vyvarovat se některých chyb, takže se začnou mít na paměti zejména pěstování konopí:

- Měli by semena konopí Auto White Russian byt vysazeny ve velkém hrnci

- Je nemožné repot rostlinných několikrát;

- Dbejte režim intenzivního osvětlení;

- Nadměrná vlhkost není povolena; kvůli tomu může vzniknout houba, nebo plíseň, která je hrozbou pro imunitní systém rostliny.

Nizozemští pěstitelé se potýkají s ním při chovu tohoto kmene v otevřeném poli, kde vysoká vlhkost vedla ke vzniku práškových skvrn na květenství, které způsobily škody na druhý.

Pokud správně a kvalifikovaně pečovat o provádění konopí Auto White Russian, můžete se dostat do výšky rostliny až 90 cm, zatímco čas sklizně přichází po 70-80 dnech. Kužele Cannabisu Auto White Russian má dobrou hustotu, u jedné rostliny můžete získat 20-50 gramů vysoce kvalitní plodiny. Můžeme koupit semena marihuany za dobrou cenu a se zajištění kvality výrobků.

Připomeňme si nejdůležitější - White Russian odrůda, feminizovaná Auto White Russian, rád výkonné osvětlení, a čím víc toho je, tím lepší výsledek.

Nenechte si ujít krásný okamžik v průběhu kvetení, když můžete dostat estetické potěšení ze sledování vývoje keři.

Zelený mech Deep Forest - jediný způsob, jak popsat aroma, před kterým není stav odolat všem pěstitel. Vliv hlubokého totožného kamene mluví samo za sebe. Tato odrůda má velký potenciál a těšíme se na aktualizovanou verzi Auto White Russian. Tento nový produkt lze zobrazit v internetovém obchodě ganjaseeds.org.

Uvádí odrůdy
Indica / Ruderalis
Lowryder x White Russian
70 - 80 dní
40 - 60 cm
30 - 50 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží