Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Russian Feminised

Feminizovaná odrůda White Russian v sobě nese genetiku Ak-47 a White Widow. Jedná se o velice populární odrůdu v níž dominují geny indiky. Výška rostliny je 100 cm a doba květu 56 dní, při které produkuje velké množství pryskyřice a je doprovázená silným zápachem. Sklizeň dosahuje 500 gramů na metr čtvereční. V případě venkovního pěstování je hotová v polovině října.


Auto White Russian Feminised
50 50Kč

Prodáno


Model: 490
Výrobce: Errors Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Auto White Russian vyrobi opravdu fantasticky krásné rostliny. Výhonky jsou pokryty těžkými pryskyřičném pupeny, velkoryse naplní prostor lahodnou aromou. Dokonce i na výšce péčy, pouzdra kvality nepřesahuje 90 centimetrů. Kompaktní rozměry, mohou být pěstovány v hybridně těsných sklenících i venku. Přes přítomnost v součástí Auto White Russian samokvetoucího druhů, výkonnost keře závisí na množství sluneční energie jimi získaných: čím větší je UV záření obdrží keř, tím působivější bude konečný výsledek.

Auto White Russian je to nejbližší příbuzný legendárního White Widow a vynikajícího АК-47. Později získané rostliny byl křížen s jiný slavný zástupcem světa marihuany – Lowryder, který dal kulturu avtotsvetenu genu. Ideální genetické předpoklady poskytly hybridu vynikající výkon, jedinečná schopnost zvládat stres a vysokou schopnost adaptace. Díky bezchybné genetiky feminizované konopné semínka samokvetoucí odrůd Auto White Russian získal neuvěřitelně vysokou popularitu mezi začátečníky i profesionálních pěstitelů.

Pro Indica - dominantní odrůd Auto White Russian má poměrně aktivní účinek, motivující k komunikace a provedení nejsložitějších úkolů. Hybrid je ideální pro ty příležitosti, kdy je potřeba rychle, na maximum, zlepšili svoji schopnost koncentrace a výkonnosti. Mastné přeplněné pryskyřičné šáleky hybrida naplni okolní prostoru vůni pralesa a intenzivní vůní zeleného mechu.

Auto White Russian – je vlastníkem obrovského lékařského potenciálu. Přítomní ve svém složení látky pomáhají zmírnit příznaky roztroušené sklerózy, zlepšuje paměť s retrográdní amnézie, snížit intenzitu a počet záchvatů u epilepsie. Hybrid může být použit v případech, kdy je potřeba rychle zastavit syndrom bolesti, zvýšení chuti k jídlu, a ke zlepšení kvality spánku.

Nedostatek péče, samozřejmě, nebude zabíjet feminizované konopné semínka samokvetoucí odrůdu Auto White Russian, ale nepovolují plně sdělit svůj velký přínos. Pokud však nebuďte líní a zajistite kvalitní zalévání keře, osvětlení a krmení, hybrid rozhodně poděkuje štědrou úrodu.

Uvádí odrůdy
Rudelaris
Lowryder #2 x White Russian
50 dní
90 - 100 cm
25 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží