Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Widow Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka White Widow patří mezi jedny z nejsilnějších autofloweringových, feminizovaných odrůd a pěstuje se ve vnitřních i venkovních podmínkách. Výnos se pohybuje mezi 40-150 g na palici. Rostliny nejsou příliš vysoké - cca 60-80 cm. Doba květu trvá 60-70 dní a během ní se prostor naplní sladko-kyselou vůní s citrusovými podtóny. Má sedativní účinek indiky. Používá se v medicíně, především díky svým terapeutickým vlastnostem"

Auto White Widow Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 574
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena Auto White Widow plodí rostliny podobné jejímu předchůdci. Nicméně nedá se říct, že by tyto dvě odrůdy byly identické, a to vzhledem k množství jejich funkcí. Auto White Widow má na rozdíl od jeho slavného originálu neuvěřitelně krátkou periodu květu, kompaktnější velikost a je odolnější.

Vytvoření samonakvétačky trvalo téměř dva roky. Feminizované konopné semena produkují rostliny, které jen stěží dosáhnou 50 cm, ale mezi malými keři jsou skutečnými giganty. Další výhodou odrůdy je její neuvěřitelný výnos (od 40 do 160 gramů na rostlinu). Tato čísla mezi samonakvétačkami poměrně vzácné. Závisí pouze na podmínkách kultivace.

Auto White Widow má silnější relaxační účinek než původní White Widow. Zbaví vás všech starostí a problémů a jemně vás ukonejší. Šťavnaté tmavě zelené palice jsou pokryty aromatickou pryskyřicí s nezapomenutelnou chutí.

Auto White Widow má silné terapeutické vlastnosti, používá se jako sedativum s lék proti křečím. Také má analgetické a antikonvulzivní účinky.

Velkou výhodou je, že feminizované semena Auto White Widow skvěle rostou jak v uvnitř, tak i venku. Kromě toho jsou vysoce odolné vůči plísním a parazitům. Jsou vhodné pro začínající pěstitele, kteří chcou získat dokonalou úrodu v co nejkratším čase.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
White Widow x Ruderalis
75 - 85 dní
60 - 80 cm
40 - 150 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží