Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Widow Feminised

Feminizovaná samonakvétačka White Widow dosahuje výšky 100 cm, utváří krásné tmavě zelené keře, které jsou během doby květu téměř celé pokryté jiskřivými krystaly. Doba květu je 70 dní, produktivita 200 gramů na palici. Má sladko-kyselou vůni s podtóny citrusů. Má silné sedativní účinky a používá se v medicíně.

Auto White Widow Feminised
200 200Kč

Prodáno


Model: 558
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto White Widow mají okouzlující vzhled. Tmavě zelené keře hybridu během kvetení mají enormní množství pevných, mastných od přebytečné pryskyřice poupat, pokrytých kobercem vonných třpytivých krystalů. Auto White Widow je jedná z nejméně náročných odrůd a při vytváření optimálních podmínek může potěšit bohatou úrodou.

Odrůda Auto White Widow je nová vylepšená verze původní odrůdy, je zcela nezávislá na světelném cyklu a má ve srovnání s původní odrůdou rychlejší růst, skromné rozměry a schopnost produkovat rekordní počet vysoce jakostní aromatické pryskyřice. Feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto White Widow jsou natolik nenáročná, že potěší vynikajícími výhonky nejen zkušené, ale i začínající growery.

Jedinečné, sladkokyselé s jasnými tony citrusů aroma Auto White Widow by se dalo nazvat charakteristickým znakem hybridu. Těžký pryskyřičný kouř této odrůdy má příjemnou pachuť. Odrůda potěší silným uklidňujícím účinkem, který dokonale uvolňuje napětí a dává hlubokou relaxaci, která přispěje ke zlepšení nálady.

Dnes Auto White Widow je právem považována za jednu z nejlepších odrůd lékařského konopí. Hybrid rychle uklidňuje bolest, uvolňuje křeče, zbavuje deprese a nespavosti. Tato odrůda je velmi často používána k léčbě roztroušené sklerózy, astmatu, posttraumatické stresové poruchy a glaukomu.

Vysoce kvalitní feminizovaná konopná semena samonakvétací odrůdy Auto White Widow mají nízké bujné výhonky, které během kvetení jsou pokryté velkým množstvím fascinujících pevných poupat. Je to ideální odrůda pro ty, kteří chtějí získat bohatou úrodu, ale nemají moc času na péči o keře.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí Indica
White Widow x Ruderalis
70 dní
60 - 100 cm
50 - 200 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží