Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Widow Feminised 1ks

Feminizovaná samonakvétačka White Widow patří do kategorie kvalitních bílých elitních odrůd. Výška rostlin čítá cca 80 cm. Krásné voňavé kytky vypadají jako zasněžené keře. Rostlinu je vhodnější pěstovat ve venkovním prostředí, tak můžete dosáhnout sklizně až 400 g z jedné kytky. Kvetení trvá 65 dní. Má silné účinky a sladkou citronovou vůni i chuť.


Auto White Widow Feminised 1ks
125 125Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 531
Výrobce: Cz Seeds
Dostupnost:Prodáno

Auto White Widow Feminised nese v sobě jakýsi kult, dodržování tradic a rituálů. Tomu do značné míry přispívá sám původ odrůdy, zakořeněný hluboko do historie. První hybrid bílých odrůd, jakým je White Widow, vypadá jako přicházející z 19 století. Nelze než souhlasit s tím, že tento druh má všechna práva na status strážce starožitností.

Genetický základ odrůdy je vazbou brazilské a indické sativa tradice. Po dosažení stabilizace, feminizace a samokvetení druhu, vývojáři vzdali náležitou úctu historickým dispozicím. Auto White Widow Feminised si zachoval ty nejlepší vlastnosti svých předchůdců.

Jak se sluší legendárnímu strážci starožitností, Auto White Widow Feminised projevuje nesmírnou odolnost vůči nepříznivým podmínkám, plísním a parazitům, jednoduchost a přizpůsobivost.

Krásné tmavě zelené rostliny do 80 cm výšky, se stávají ještě atraktivnější v období 60 - 70 denního cyklu kvetení. Jsou obklopené velkým množstvím pryskyřice pod bílým závojem cukrových krystalů, které poskytují vysoké výnosy a nesrovnatelnou kvalitu.

Populární a vysoce poptávaná odrůda s vůní a chutí, ve které jsou patrné sladkokyselé citrusové podtóny, opakovaně oficiálně potvrzovala svoje vůdčí postavení, stávala se vítězem mnoha pohárů a festivalů. Odrůda Auto White Widow Feminised není náročná v pěstování, a svým silným účinkem „knockout“ osvobozuje od úzkosti, napětí, nadměrných emocí.

Uvádí odrůdy
Indica / Sativa / Ruderalis
Auto AK-47 x Colombian
60 - 70 dní
60 - 80 cm

Napsat recenzi

Doporučené Zboží