Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto White Widow Feminised 3ks

Feminizovaná samonakvétačka White Widow je známá díky svým léčebným vlastnostem, především silnému relaxačnímu příjemnýmu účinku, což přispívá k využití při léčbě deprese, únavy, nespavosti, bolesti, stresu, úzkosti, migrény, poruchy pozornosti, PTSD a bipolární poruchy. S cyklem vývoje 60-75 dní přináší dobrou sklizeň - od 40 do 120 gramů z jedné rostliny.

Auto White Widow Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 649
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Auto White Widow, je známá svými léčivými schopnostmi, především silným uvolňujícím a zároveň velice příjemným efektem. Vyznačuje se vysokým obsahem CBD, což umožňuje její aktivní využití při léčbě depresí, únavě, nespavosti, bolestí, stresu, pocitu úzkosti, migrény, syndromu deficitu pozornosti, posttraumatických stresových poruchách a bipolárních poruchách. Při úplném životním cyklu který trvá 60-75 dnů lze sklídit dobrou úrodu – od 40 až do 120 gramů z jedné rostliny.

Auto White Widow zdědila vlastnosti jedné z nejlepších a nejznámějších odrůd. Spojení úsilí genetiků a neurobiologů unožnilo předvést jeho vlastnosti a schopnosti v lepším světle. Za prvé, tato odrůda cannabisu je lékařská. Je vysoce ceněna pro své léčivé schopnosti, které pomáhají překonat deprese, únavu, nespavost, tlumí bolesti, stres, pocity úzkosti, migrény, syndromy deficitu pozornosti, pomáhá čelit posttraumatickým stresovým poruchám a bipolárním poruchám. Vyvolávaný efekt po jejím požití je příjemně uvolňující.

Příjemným dojmem působí i jiné vlastnosti Auto White Widow. Odborníci poznamenávají, že lépe roste venku v půdě. Rostliny jsou kompaktní, vytvářejí jednu centrální palici (colu) a několik bočních odvětví. Doba trvání jednoho úplného životního cyklu je 60-75 dní a odehrává se mezi březnem a srpnem. Výnosnost se pohybuje mezi 40 až 120 gramy z jedné rostliny.

Uvádí odrůdy
Sativa 40% / Indica 40% / Ruderalis 20%
White Widow x Lowryder
50 - 56 dní
50 - 110 cm
40 - 120 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží