Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Biscotti Mintz Feminised 1ks

Biscotti Mintz Feminised 1ks
350 350Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 2895
Výrobce: Barney's Farm
Dostupnost:Prodáno

Vytvořeno pro skutečné znalce představující dva z amerických prémiových a nejnepolapitelnějších kmenů. Laboratoř překročila Biscotti; již svět překonávající dominantní vzorek 80% Indica s naším exkluzivním a lahodným fenotypem Mintz.

Výsledky byly ohromující, varianta Cookies x původ OG Kush poskytla neuvěřitelnou účinnost a chuťovou páteř, přidejte infuzi krémově hladké genetiky Mintz vytvořilo tohoto nového šampióna kmene zalévajícího ústa, zcela jedinečné vydání našeho katalogu.

BISCOTTI MINTZ ™ je převážně tmavě fialová rostlina s produkcí trichomu mimo měřítko, během posledního dne se na listech objevuje krásná řada fialových, pomerančových a zelených obalů pevně tvarovaných odvážnějších tmavě zelených pupenů s výraznými fialovými odlesky a dlouhými oranžovými chloupky.

Budete ohromeni jeho lákavými, přetrvávajícími chutěmi a vůněmi, kushovými příchutěmi s náznaky čokoládových sušenek s krémovou mátou a kořením. Výrazné limonenové, karyofylenové a eukalyptolterpeny se spojují a vytvářejí výjimečně chutnou vůni.

S BISCOTTI MINTZ ™ objevte vysoce kreativní, soustředěný a relaxační efekt s nápadným a výrazným plíživým energizujícím tělem vysoko.

Uvádí odrůdy
Feminizovaný
80% Indica x 20% Sativa
Biscotti x Mintz
56 - 63 dní
150 -200cm
600-650 gr/m²
Začátek října

Napsat recenzi

Doporučené Zboží