Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Black Domina Feminised 1ks

Odrůda Black Domina se řadí mezi zástupce indik. Je vhodná k medicínskému využití, zmírňuje stres, bolesti a pomáhá při léčbě i závažnějších onemocnění.

Black Domina Feminised 1ks
89 89Kč
Balení:
1ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 508
Výrobce: Super Seeds
Dostupnost:Prodáno

Black Domina – to je 95% Indica (konopí indické) s genetickými linkami Afghani Indica, Canadian Ortega, Northern Lights, Hash Plant. S takovými krásnými charakteristiky předchůdce, Black Domina láká Growery jak znalce, tak i začátečníci. Pěstuje se v otevřeném i zavřeném prostoru, a také metodou S.O.G ., kvůli rychlému rozkvétání, kompaktnosti, vysokému výnosu, dosahujícího až šesti set gramů na metr čtvereční.

Období květu, stejně jako i zrání je dost krátké - trvá kolem 65 dní, ale zabezpečuje výrobu četných krystalů. Keře dorůstají nanejvýš metr do výšky, mají širší listy pokryté pryskyřičnými těsnými šiškami. Pryskyřice je hojná a hustá, doslova kape z keřů. Šišky se krásně vyčleňují oranžovými nebo bělavými vlásky. Od rostliny se šíří kořenná ovocná vůně s lehce rozeznatelnými pepřovými prvky.

Chuť Black Domina se charakterizuje jako sladká, dokonce karamelová. Avšak milovníky sladkého může zklamat dýmový, kořenný odstín, jistá trpkost, která zůstává po kouření. Účinek je trvanlivý, může působit i více než tři hodiny, povznáší a uvolňuje. Tato odrůda se odlišuje i svými léčivými vlastnostmi. Má schopnost překonávat následky stresu, zdolávat nespavost, vyhánět depresi.

Uvádí odrůdy
Indica
Afghani x Canadian Ortega x Northern Lights x Hash Plant
55 - 65 dní
60 - 100 cm
500 - 600 g/m²
Sladká, karamelová a zároveň pikantní
Relaxační, povznášející a dlouhotrvající účinky
Black Domina může být oprávněně nazývána lékařskou odrůdou. Pomáhá bojovat se stresem, nespavostí, úzkostí, depresí a obavami nejrůznějšího původu

Napsat recenzi

Doporučené Zboží