Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Blue Sunset Sherbert Feminised 1ks

Blue Sunset Sherbert Feminised 1ks
325 325Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 3310
Výrobce: Barney's Farm
Dostupnost:Prodáno

Hybrid kde dominuje Indica, který přináší masivní výnosy, aniž by se stal nezvládnutelným s množstvím vedlejších větví, z nichž každý má schopnost podporovat nejtěžší coly. Superrychlé kvetení za pouhých 59 až 63 dní a produkce 650-700 g / m2.

Kompaktní rostlina, nadprůměrná produkce trichromu a růst na přibližně 80 cm v interiéru je opravdovým zážitkem, venku může dosáhnout ohromujících dvou metrů plus a sklízet až 1 kg na rostlinu.

BLUE SUNSET SHERBERT ™ během posledních dnů vytváří okouzlující kaleidoskop exoticky zbarvených listů, jasně oranžové chloupky, lepené pryskyřicí pokrývající pevně vytvořené pupeny, třpytící se matnými trichomy a produkující vysoké hladiny THC.

 V těchto nádherných exemplářích lze detekovat náznaky Purple Punch a Sherbet Dib Dab, jeho vysoké hladiny terpenů včetně Limonene, Humulene, Terpinolene zajišťují dobrou léčbu, zvyšují delikátní sladkou vůni, citrusovou kůru a vůni sladkých bobulí, které tato rostlina může plodit.

BLUE SUNSET SHERBERT ™ má omamně silné účinky kombinující to nejlepší z obou světů, povznesená, kreativní, euforicky sativní "high" v kombinaci s knockoutovým celotělovým uklidňujícím a uklidňujícím zážitkem. Perfektní způsob, jak zakončit den.

Uvádí odrůdy
Feminizovaný
80% Indica x 20% Sativa
Sunset Sherbet x Purple Punch
59 - 63 dní
150 - 200 cm
650-700 gr/m²
Říjen
sladké bonbóny, citrus
kreativní euforická sativní + celé tělo Indica uklidňující zážitek

Napsat recenzi

Doporučené Zboží