Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Blueberry Feminised

Feminizovaná odrůda Blueberry vznikla křížením genetických linií Highland Thai, Purple Thai a Afghani Indica. Je vhodná pro pěstování jak ve venkovních, tak vnitřních podmínkách i sklenících. Výška silných fialových rostlin je 80-130 cm. Doba zrání trvá 55-65 dní. Výnosy přesahují 600 gramů na metr čtvereční a až 400 gramů na palici. Sklizeň je hotová koncem září - v polovině října. Ve vůni a chuti je cítit borůvka s podtóny zeminy. Účinek je mírný a relaxační. Používá se v medicíně.


Blueberry Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 536
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Cannabis Blueberry (Borůvka) je instantní klasika s následující sady genetických odrůd: Highland Thai, Purple Thai и Afghani Indica. Jeho složkami jsou: 20% Sativa, 80% Indica. Tento kmen, stejně jako mnoho holandských odrůd, našel své místo.

Borůvka patří do skupiny kmenů, které jsou považovány za silné odrůdy. Zkušení pěstitelé raději borůvku, za její originalitu a jedinečný vzhled. Proto doporučujeme, abyste si koupili semena této odrůdy.

Blueberry dosahá malého vzrůstu, s velkým počtem poboček. V tomto závodě jsou velké černé listy. Optimální ředění v otevřeném poli s použitím organických hnojiv, které pomáhají udržovat vlastností chuti a vůně, zvýšení kvality výrobku. Rostliny dosahují výšky 45-55 cm. Díky velkým množstvím pryskyřice tato odrůda se podobá White Widow. Grover rád atraktivní ovocnou vůni a chuť, ale také dlouhý a jednoduché vliv kouření.

Stejně jako všechny nesplacené odrůdy konopí, Borůvka také obstály ve zkoušce kvality. Blueberry Konopná semena byly pěstovány z minerálními vlny, pomocí osvětlení - HPS 600W, což má za následek křoví vzal na velmi působivý pohled.
V procesu zrání, při optimální teplotě 24-28 ° C, kmen se stal karmínové barvy. Pěstování v chladném podnebí rostlina dodává signál do získaných fialové a modré barvy. Modré a červené barvy se objeví na konci celého cyklu zrání odrůd konopí.

Díky tomu je možné vidět neuvěřitelné kouzlo přírody, která je k dispozici pouze pro zkušené znalce v konoplevodstva. Velké vysoké výnosy lze očekávat od pěstování odrůd borůvky v optimálních podmínkách. Neobvyklá odrůda Blueberry je nesporně jediná svého druhu, nejvíce voní, chutná a oblíbená odrůda na trhu konopí.

Blueberry má hladký a jemný efekt. Kromě toho, různé marihuany mohou být použity k lékařským účelům, jakož i k uvolnění svalů. Zmírňuje bolesti (obzvláště v horní části páteře) a zlepšuje náladu.
Mezi hlavní charakteristiky odrůdy - jedná se o psychotropní účinky. Blueberry používá, jak se zbavit úzkosti a stresu.

Druh Konopí Blueberry má originální chuť, která obsahuje borůvkové poznámky. Tento populární hybrid konopí představuje květinovou vůni, která přetrvává po dlouhou dobu. To je důvod, proč tato odrůda konopí je populární po celém světě. Kromě toho, se liší životností vysoce kvalitním efektem.

Uvádí odrůdy
Indica
Highland Thai x Purple Thai x Afghan
55 - 65 dní
80 - 130 cm
75 - 400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží