Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Bubble Gum Feminised

Bubble Gum zdědila genetiku Sativy a Hindu Kushe. Patří mezi feminizované fotoperiodické odrůdy, které se dají pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách a ve sklenících. Převažují u ní geny sativy. Rostliny dosahují výšky 80-130 cm a doba květu je 55-75 dní. Sklizeň je hotová v polovině října - začátkem listopadu. Výtěžek čítá 350-450 gramů na metr čtvereční. Má sladkou ovocnou vůni a chuť jako žvýkačka. Používá se v medicíně k překonání úzkosti, stresu a ke zlepšení nálady.


Bubble Gum Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 537
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Legendární kmen konopí Bubble Gum (Žvýkací guma) původně vytvořen v Indianě, odkud byl poslán do Velké Británie, a pouze pak do Nizozemsku. V konečném důsledku konopí měl stabilní a nenapodobitelnou chuť, která se proslavila mezi pěstiteli. Bubble Gum může přizpůsobit čerstvé syrové atmosféře v Nizozemsku. Proto Buble Gum vhodný pro venkovní posazeni v oblastech s podobnými klimatickými kritérií.

Naprosto unikátní soubor shromážděnými v rámci tohoto feminizované třídě. Rostlina dosahuje velké výšky, ne silné keře, jsou malé hroudy. Kvetoucí pokračuje v interiéru 8-9 týdnů, je-li dát na ulici, můžete sbírat plody do konce října.

Téměř všechny keře rostou na 60 -75 cm. Využití moderních metod (SoG, SCRoG) umožňuje zvýšit výnosy a shromáždit více než 300 g / m². Opravdoví znalci trávy budou moci radovat, že odrůda je poměrně odolná vůči škůdcům a změnám teploty.

Marihuana Bubble Gum má ohromující vůně jako skutečný žvýkačky. Borůvková pachuť, můžete se cítit trochu s trpkostí.

Nejzákladnější a preventivní použití Buble Gum - světelný efekt, který pomůže zlepšit myšlení a mozkové funkce. Mezitím, tělo je v naprosté relaxace.

Uvádí odrůdy
Sativa
Sativ x Hindu Kush
55 - 75 dní
80 - 130 cm
350 - 450 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží