Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Bubble Gum Feminised 3ks

Feminizovaná fotoperiodická odrůda Bubble Gum se pěstuje ve všech typech půdy a ve vnitřních i venkovních podmínkách. Výnos čítá cca 350-500 g / m². Doba květu je 55-75 dní. Rostliny vypadají jako malé keříky, které dosahují výšky 80-130 cm. Jsou nenáročné. Pro tuto odrůdu je typická chuť jako žvýkačka. Účínky uvolňují tělo a používá se také v medicíně.


Bubble Gum Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 575
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované semena legendární odrůdy Bubble Gum jsou skvělou příležitostí pro získání 100 % kvalitní rostliny. Skvěle odolávají životnímu prostředí a mají vysoký stupeň homogenity. Navíc mají zapamatovatelnou vůni a intenzivní výrazný účinek.

Odrůda je výsledkem výzkumu prováděného pěstiteli v americkém státě Indiana. U výsledného hybridu dominují geny indiani. Poté byla odrůda poslána do Anglie a do Holandska. Četné studie nejlepších pětitelů jí pomohly stabilizovat. Bubble Gum má vysoký výnos a skvělou chuť, která mu přinesla mezinárodní slávu.

Také získala impozantní počet cen:

- Více než 10 ocenění na HTCC a dalších prestižních soutěží;

- Více než 5 vítězství ve Španělsku, 2004-2005;

- Různé ocenění od roku 1994;

Bubble Gum má jasnou spojitost s jahodovou žvýkačku. Má měkkou a bohatou chuť jahody s lehkými podtóny citrusu a koření.

Odrůda je velice výkonná a má dlouhodobý účinek, který aktivuje tvůrčí schopnosti. Také napomáhá komunikaci v romantickém a přátelské atmosféře. Navozuje pocit radosti a potěšení.

Odrůda může být použita k léčbě:

- Nevolnosti a dávivého reflexu;

- Bolesti svalů různého původu;

- Revmatické bolesti různého původu;

- Abstinenčního syndrom;

- Zánětu autoimunitní povahy;

- anorexie a kachexie.

Feminizovaná semena odrůdy Bubble Gum plodí kvalitní rostliny s bohatou sladkou chutí. Rodí kompaktní, ne příliš měkké zelené palice s oranžovými hedvábnými chloupky. V drsných podmínkách často vyrůstají hermafrodité, alepokud jim poskytnete vhodné pomínky, budete 100% spokojeni.

Uvádí odrůdy
Indica
Europe Indica Collection
50 - 100 cm

Napsat recenzi

Doporučené Zboží