Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Critical Feminised 3ks

Feminizovaná odrůda Critical patří mezi fotoperiodická kytky vhodné pro pěstování ve vnitřních i venkovních podmínkách. K dosažení toho nejlepšího výnosu - cca 500-700 g / m² je nutné hlídat dlouhou dobu svícenéní. Obecně platí, že rostliny jsou nenáročné. Jejich výška je 40-100 cm a doba květu trvá 45-55 dní. Efekt je silný. Má léčivé vlastnosti.


Critical Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 582
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované semínka Critical plodí silné a odolné rostliny, které jsou oblíbené jak u začátečních, tak i u zkušených pěstitelů. Malé keře stěží dosahují výšky jednoho metru, ale potěší vás velkým počtem malých tvrdých palic. Mají silné a překvapivě husté stonky a široké tmavě zelené listy, které vůbec nenaznačují, že se jedná převážně o indicu.

Critical je výsledkem dlouhého a pečlivého křížení dvou slavných odrůd: afghánskýho konopí a Skunku. Hybridvzdědil ty nejlepší vlastnosti svých rodičů: lahodnou ovocnou chuť, jednoduchost při pěstování, odolnost a vysoký výnos.

Critical je hrdým majitelem ovocné příchutě, která ohromí jakékoliv znalce marihuany. Odrůda má silný účinek indici.Navozuje silné relaxační účinky a dobrou náladu.

Critical má silný analgetický účinek, který tlumí silné bolesti do několika minut. Kromě toho se odrůda používá k léčbě očních svalů a při léčbě epilepsie a infantilního autismu. Nedávné studie také ukázaly, že odrůda může být velmi efektivní při zlepšování krátkodobé paměi a amnézie.

Pokud se rozhodnete pěstovat feminizovaného semena Criticalu, potěší vás bohatou sklizní, dokonce i s minimální péčí. Ale i tak je dobré říci, že se vám rostlina náležitě odvděčí za kvalitní péči.

Uvádí odrůdy
Indica
Afghani x Skunk
50 - 60 dní
90 cm - 250 cm
700 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží