Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Critical + Feminised 1ks

Feminizovaná odrůda Critical + je velmi populární, protože má řadu výhod. Pěstování je velice jednoduché. Rostliny dosahují výšky 200 cm a doba květu trvá 55 dní. Výnos čítá 600 gramů na metr čtvereční. Má velice příjemnou vůni, zlepšuje náladu a zmírňuje bolesti. Používá se v medicíně.

Critical + Feminised 1ks
138 138Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 622
Výrobce: Spanna Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované semínka odrůdy Critical+ se objevily na trhu teprve nedávno a nyní jsou velmi populární. Její pěstování je snadno ovladatelné i pro začátečníky. Critical+ má intenzivní rozvoj a krátkou dobu kvetení. Produktivita se stala jejích charakteristickým znakem a zajistila jí tak všeobecné uznání. Během doby kvetení se vytváří silné palice, které produkují ostrý zápach.

Critical+ stálé překvapuje svým vysokým výkonem, který je zapříčiněn komplexní genetickou strukturou. Skládá se jak z genů sativy, tak indiky. Feminizované semínka Critical+ byly získány sloučením silného Big Budu a Skunku, který má snadno rozpoznatelné aroma. Vzhledem k vysoké kvalitě vyhrál první místo v Highlife Cupu v Barceloně.

Silné aroma Critical+ vás omotá pavučinou pozitivní energie a vynikající nálady. Je ideální volbou, pokud máte zrovna špatný den. Šišky mají silné regenerační účinky a stimulují mozkovou činnost. Navozují fyzickou relaxaci a vy zůstanete v klidu i v těch nejtěžších situacích.

Přítomnost genů obou typů udělalo z Critical+ vynikající lék na melancholii a depresi. Také vám pomůže vyrovnat se s nevolností při užívání silných léků a vyvolává chuť k jídlu. Kromě toho je Critical+ považován za výborný lék proti bolesti, nervovému napětí a autismu.

Klíčky, které produkují feminizované semena odrůdy Critical+ jsou naprosto nenáročné. Jemné a elegantní keře mají impozantní mezery, které umožňují vynikající propustnost světla a plné rozvíjení palic i na nižších větvích. Květina má vysokou schopnost adaptace a vynikající odolnost vůči stresu.

Uvádí odrůdy
Indica
Skunk x Big Bud
45 - 55 dní
200 cm
400 - 600 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží