Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Great White Shark Feminised 3ks

Great White Shark Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 789
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované semena Great White Sharku vytváří svůdně krásné rostliny. Geneticky se skládají ze 100% indicy. Vyzařují nádhernou vůni pryskyřice a jsou pokryty tlustou vrstvou sněhobílých krystalů, což znamená, že patří do čeledi White. Rovnoměrné rozdělení pevných palic ho dělá atraktivnějším a dokonale symetrickým.

Od svých předků převzal výbornou chuť a neuvěřitelně silné aroma. Odrůda vznikla spoustou křížení. Díky svému vynikajícímu výnosu, stejně jako neuvěřitelně silnému účinku, získal několik cen. Umístil se na druhém místě v HTTC v roce 1997 v kategorii Bio, a roce 2005 byl první ve dvou soutěžích v kategorii Hydro Super Highlife.

Má květinové aroma s tóny čerstvého ovoce. Bude chutnat tradičním pěstitelům, protože je téměř zcela bez jakýchkoliv příměsí. Ale to je spíše výhodou než v nevýhodou, protože si můžete plně vychutnat tradiční konopí. Výkonné a stimulační účinky odrůdy si zaslouží nejvyšší ocenění mezi indicami.

Skvěle tlumí bolest a vzhledem k silným uklidňujícím účinekům je široce používán v psychiatrii pro léčení afektivních stavů, nespavosti a nadměrné úzkosti.

Pro dosažení nejlepších výsledků se doporučuje pěstovat rostlinu v indoorech. Kromě toho je pro ni vhodná půda plná vodíku. Také je nutné se postarat o pH vody během růstu, to by mělo být v rozmezí od 5 do 6,5.

Uvádí odrůdy
Indica
Super Skunk x White Widow
55 - 70 dní
110 - 150 cm
500 - 800 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží