Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Euforia Feminised 1ks

Auto Euforia má v sobě genetiku původní odrůdy Euforia a samonakvétacího Skunku. Původní Euforia vznikla výběrem fotoperiodeické variety Skunk z 90. let. Nejoceňovanější vlastností této odrůdy je pocit euforie, který působí proti stresu. Jedná se o Sativně dominantní odrůdu s bohatým výtěžkem a je snadná na pěstování, doporučuje se i začátečníkům. Má sladké aroma a chuť připomínající Skunk.

Auto Euforia Feminised 1ks
249 249Kč
Balení:
1ks
3ks
7ks

Prodáno


Model: 2913
Výrobce: Dutch Passion
Dostupnost:Prodáno

Auto Euforia v sobě slučuje genetiku naší původní variety Euforia závislé na cyklu světla a pečlivě vybrané, samonakvétací variety Skunk. Samotná Euforia původně vznikla na základě výběru variety Skunk závislé na cyklu světla z 90. let, která byla vybrána vzhledem k jedinečnému, euforickému účinku high, jenž se u mnoha uživatelů dostavuje. Nejvíce oceňovanou vlastností genetické řady Euforia, ať už samonakvétací či závislé na cyklu světla, zůstává pocit euforie působící proti stresu. Jedná se o samonakvétací varietu sativa s jedinečným působením proti úzkosti, jež vyvolává příjemný pocit. Dalším přínosem je snadnost, s jakou ji lze pěstovat, a také bohatý výtěžek.


Auto Euforia je kompaktní / keřovitá varieta s chutí připomínající Skunk a se sladkým aroma. Rovněž se jedná o produktivní varietu palic i pryskyřice, která nabízí značně nadprůměrný výtěžek a dorůstá do výšky 1 metru. Tato varieta se typicky sklízí po 10-11 týdnech od vyklíčení. AutoEuforia je zdrojem konopí prvotřídní síly, přináší povzbuzující a přímo štěstím prozářený účinek high, který je současně osvěžující i sedativní. AutoEuforia je skvělou volbou, hledáte-li varietu, kterou lze pěstovat bez potíží, a která přitom nabízí sklizně špičkové kvality. Tato varieta je odolná a robustní, je tedy vhodná i pro méně zkušené pěstitele samonakvétacího konopí.

Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Feminizovaný
Sativa Dominant
Skunk
10 týdnů
Vysoká
V závislosti na výsadbě rostliny
Euforie

Napsat recenzi

Doporučené Zboží