Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Night Queen Feminised 1ks

Samonakvétačka Night Queen vyhrála 1. místo na Autoflower Highlife Cupu v Nizozemí v roce 2016. Jedná se o velmi populární odrůdu, která má pověst jedné z nejsilnější indik. V genetice se snoubí původní Afghan Night Queen s línií Kushe. Silné rostliny dosahují výšky až 100 cm a jsou schopny produkovat velké množství pryskyřice. Jejich produktivita dosahuje 150 gramů na kytku v otevřených prostorech, 500 gramů na metr čtvereční v uzavřeném prostoru. Chuť je sladká, aroma příjemné. Účinek je trvalý, silný a ovlivňuje tělo i mysl. Používá se v medicíně.

Auto Night Queen Feminised 1ks
399 399Kč
Balení:
1ks
3ks
7ks

Prodáno


Model: 2916
Výrobce: Dutch Passion
Dostupnost:Prodáno
Odrůda AutoNight Queen byla získána z naší původní odrůdy Afghani Night Queen® s vysokým obsahem pryskyřice. Jedná se o jednu z vůbec nejsilnějších variet indica s obsahem THC vyšším než 20 %, která v roce 2015 na Champions Cup v Malaze získala první cenu. AutoNight Queen pokračuje v tradici „lepkavých“ kush sklizní o špičkové síle, které značně přesahují průměrnou kvalitu i kvantitu. V případě pěstování indoor umožňuje AutoNight Queen získat až 500 g/m2, při pěstování outdoor za dobrých podmínek nejsou žádnou výjimkou výtěžky 150 g na rostlinu. AutoNight Queen je jednou z nejsilnějších autofem variet, s jakými jsme se dosud setkali. Vyvolává neobvykle těžký a dlouhotrvající účinek, který si získal oblibu u uživatelů z léčebných důvodů i u rekreačních uživatelů.

Při šlechtění AutoNight Queen jsme zkřížili speciálně vybraný klon původní fotoperiodické odrůdy Night Queen® s tmavým, samonakvétacím hybridem Afghan Mazar-i-Sharif z naší genové banky. Výsledkem je sytá, jemná a sladká chuť. Tato odrůda má výrazné zklidňující účinky na psychiku, tělo i duši. Pronikavá vůně Afghan Kush připomínající hašiš vyplní celý prostor. Odrůda je lahodná bez ohledu na to, zda se kouří, nebo vaporizuje. Rostliny typicky dosahují výšky zhruba 1 m. AutoNight Queen osloví domácí pěstitele, kteří mají zájem o maximální sílu.
Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Feminizovaný
Indica Dominant
Afghani Night Queen
70 dní
do 100 cm
Vysoká

Napsat recenzi

Doporučené Zboží