Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Power Plant Feminised 1ks

Samonakvétačka Durban Poison pokračuje v tradici původního Durban Poison, který se stal legendou. U odrůdy převládají sativní geny. Kytky jsou vhodné pro pěstování venku, ve sklenících a v uzavřených prostorech. Výška křovinatých rostlin dosahuje 80-100 cm. Auto Durban Poison je vysoce produktivní. Sklizeň je hotová 10-11 týdnů po klíčení semen. Výnos čítá 75-100 gramů na kousek. Má silný účinek sativy.

Auto Power Plant Feminised 1ks
324 324Kč
Balení:
1ks
3ks
7ks

Prodáno


Model: 2918
Výrobce: Dutch Passion
Dostupnost:Prodáno
Devadesátá léta dala světu spoustu skvělých věcí: Světlo světa spatřilo několik legendárních hudebních alb, vznikla feminizovaná semena (vynalezena vaší oblíbenou seedbankou) a opravdová “klasika z coffeeshopů” – legendární Power Plant s objemnými výnosy a uzemňovacímí účinky.

I dnes můžete v řadě holandských coffeeshopů narazit na tuto slavnou odrůdu. Varieta Power Plant má kořeny v jižní Africe a vyznačuje se tím, že je nenáročná na pěstování, zároveň ale přináší obří sklizně, lahodnou chuť a mocné účinky. Pokud jste mezi lety 1997 a dneškem navštívili jakýkoli coffeeshop v Holandsku, je poměrně velká šance, že jste Power Plant kouřili – a ještě pravděpodobnější je, že jste si díky tomu pobyt v naší krásné zemi o to víc užili.

Díky neutuchající popularitě a úspěchům sklízeným v posledních desetiletích vás určitě nepřekvapí, že jsme konečně vyšlechtili a uvádíme na trh samonakvétací verzi původní „královny holandských coffeeshopů“!

Auto Power Plant vám vyroste od semínka až do velké rostliny s pevnými a hustými palicemi během pouhých 12 týdnů, přičemž nebudete samozřejmě ochuzeni ani o tolik milovaný knockout efekt klasického Power Plantu z devadesátých let. Ideální poměr listů a květů a dechberoucí výnos činí z této odrůdy jasnou volbu pro komerční pěstitele.

Stačí si jen jednou potáhnout z jointu, bongu nebo vaporizéru a hned se v duchu přenesete do doby, kdy to všechno začínalo.
Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Feminizovaný
Sativa Dominant
Power Plant X Think Different
10 týdnů
100 cm
Vysoká

Napsat recenzi

Doporučené Zboží