Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Auto Ultimate Feminised 1ks

Samonakvétačka Ultimate je jednou z nejlepších odrůd, je vysoce odolná a má kvalitní vysoký výnos. Kombinuje v sobě genetiku původního Ultimate a Auto Mazaru. Výška činí 80-100 cm. Roste ve sklenících, venku i uvnitř. Semena jsou feminizovány. Rostliny produkují velké a středně velké palice, bohatě pokryté pryskyřicí. Má sladké aroma.

Auto Ultimate Feminised 1ks
399 399Kč
Balení:
1ks
3ks
7ks

Prodáno


Model: 2919
Výrobce: Dutch Passion
Dostupnost:Prodáno
Auto Ultimate je Autoflower verze naší veskrze úspěšné variety The Ultimate. Jedná se o rostlinu, která nabízí slušnou produkci konopí špičkové síly, je široce doporučována, a navíc skýtá sklizně vyznačující se trvale působivým objemem.

Nejlepších výsledků se podařilo dosáhnout vytvořením samonakvétací verze The Ultimate s genetikou naší původní a legendární variety AutoMazar. Výsledkem je vitální varieta s vysokým výnosem, která dosahuje výšky 80-100 cm a má kompaktní palice střední až velké velikosti. Palice jsou lepkavé a celé jsou potažené sladkou, aromatickou pryskyřicí. Chuť a high, které AutoUltimate přináší, jsou co do kvality velmi podobné originálu.

Díky prokázanému rodičovskému genetickému původu a těm nejlepším technikám šlechtění samonakvétacích variet od Duch Passion zaručuje AutoUltimate, že výsledek získaný z pěstírny rozhodně naplní vaše očekávání. Považujeme tuto varietu za jednu z nejlepších kombinací výnosu, kvality a konzistence, jaké existují, a to dokonce i v rámci naší vlastní sbírky.
Uvádí odrůdy
Samokvetoucí
Feminizovaný
Indica/Sativa
Ultimate х Auto Mazar
70 dní
80 - 100 cm
Vysoká

Napsat recenzi

Doporučené Zboží