Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Jack Herer Feminised

Feminizovaná fotoperiodická odrůda Jack Herer obsahuje genetiku Skunku #1, Northern Lights # 5 a Haze. Roste v Indoor i outdoor podmínkách. Dorůstá výšky 130 - 180 cm a doba kvetení je 65-70 dnů. Sklízí se uprostřed října - začátkem listopadu. Výnos čítá 400-500 gramů na metr čtverečný. Navozuje stav relaxace. Používá se i v medicíně.

Jack Herer Feminised
112 112Kč

Prodáno


Model: 791
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno
Jack Herer patří mezi oblíbené komerční odrůdy, které je vhodnější pěstovat venku. Rostliny dorůstají 130-180 cm. Listy jsou dost široké a pěstitelé je srovnávají s lopatkami ventilátoru. Během doby květu rostliny produkují šťavnaté velké palice, jež připomínající hrozny, mají silnou vůni a různou barvu. na začátku jsou světlé a pak pomalu fialovějí. Šišky jsou zcela pokryté pryskyřicí. Při užití je cítit příjemnou sladko-grapefruitovou chuť, nastupuje rychlý účinek. Dá se využít při léčbě fibromyalgie, migrény, nauzei, stresu, nervových poruch a zmírnění bolestí. Stimuluje podvědomí, proto je donré dávat si pozor na užité množství, abyste předešli nažádoucím účinkům.
Uvádí odrůdy
Feminizovaný
Většinou Indica
Skunk #1 x Northern Lights #5 x Haze
65 - 70 dní
130 - 180 cm
400 - 500 g/m²
Od poloviny října do začátku listopadu
Skvělá pachutí sladkého grapefruitu
relaxace celého těla
Obličky jsou zcela pokryté pryskyřicí, na nich se objevují matné a šumivé kapky. Listy jsou široké, jako lopatky ventilátorů

Napsat recenzi

Doporučené Zboží