Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Mazar Feminised

Mazar je feminizovaná fotoperiodická odrůda vhodná jak pro indoor, tak pro outdoor pěstování. Převážně obsahuje geny Indica. Jedná s o hybrid Afghanu, Skunku a Mazari Sharif. Výška rostlin je 80-130 cm a sklízení je možné v polovině října. Produkuje 400-500 gramů na metr čtvereční. Má zklidňující účinky a používá se pro lékařské účely.

Mazar Feminised
112 112Kč

Prodáno


Model: 793
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno
Mazar obsahuje genetiku Afghanu, Skunku a Mazari Sharif. Prospívá v teplých klimatech v zemích jako je Kalifornie nebo Španělsko a pro růst potřebuje dostatek prostoru. K tomu aby pěstitel dosáhl slušného výnosu musí volit vhodnou půdu pro pěstování a taktéž hydraulická zařízení. Zelené keře, vysoké 50-60 cm, se vyznačují silnými stonky a hustými listy. Plodí zelené palice zdobené oranžovámi chloupky. Doba květu trvá 55-65 dní. Rostliny jsou jednotné a mají příjemnou vůni. Plodí 400-500 gramů na metr čtvereční. Má sladkou chuť s pikantními podtóny. Odrůda má převážně geny Indici. Voní po koření a kadidle. Po užití můžete pocítit hlad a ospalost. Působí relaxačně, zlepšuje celkový stav a náladu, inspiruje a disponuje kreativitou. Doporučuje se ji užívat ke zmírnění bolestí a k léčbě nechutenství, nespavosti, deprese, migrény, pnutí svalů, stresu, záchvatů úzkosti a nespavosti. Dávajte si ale pozor na užité množství, připředávkováním může rostlina navodit velice unávný efekt.
Uvádí odrůdy
Většinou Indica
Afghan x Skunk x Mazari Sharif
55 - 65 dní
80 - 130 cm
400 - 500 g/m²
Od konce září do poloviny října
Sladká s kořeními
Těžký knockout, opojný, uklidňující
Odrůda Mazar má malou výšku, hustě pokrytou pryskyřicí a její vzhled připomíná strom. Tato odrůda se často používá v medicíně

Napsat recenzi

Doporučené Zboží