Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Mimosa x Orange Punch Feminised 1ks

Mimosa x Orange Punch Feminised 1ks
350 350Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 3318
Výrobce: Barney's Farm
Dostupnost:Prodáno

Vývoj Mimosa pokračuje s tímto novým výbušným super kompaktním pocitem s pomerančovou příchutí na další zbrusu nový super kmen z laboratoře v Barney's Farm.

Důmyslně vytvořeno dalším opatrným zpětným křížením našeho slavného Orange Punch se senzací Mimosa Evo v roce 2020.

Tato další genetická infuze vedla k neuvěřitelně rychlému producentovi nádherně vonícího pupenu; beta-karyofylen, linalool a limonenové terpeny vytvářejí senzační vůni připomínající citrusy, mandarinky a cukrovinky. Tento přechod vytvořil ve srovnání s Mimosa Evo mimořádně kompaktní závod, přesto se mu podařilo udržet ohromující vysoký výrobní výkon.

Bezpochyby jedno z nejpestřejších vydání naší kolekce Cali, doprovázené fotografie pocházejí ze závěrečného hodnocení sklizně BF Lab a vyznačují se fialovými přechody této elegantní rostliny, taková krása je zřídka vidět kdekoli ve světě rostlin, skutečný estetický zážitek i pro nejzkušenějšího pěstitele.

Tento šampión bude naprostou radostí, velmi robustní rostlina produkující několik velkých hustých vysoce pryskyřičných a těžkých pupenů, pokrytých jasně oranžovými pistolemi, které kapely do trichomů. Během testování to bylo popsáno jako sen kultivátoru v interiéru! Rychlé období květu pouhých 55 až 60 dní, sklizeň 700 g / m2.

Venku za ideálních podmínek dosahuje MIMOSA X ORANGE PUNCH ™ výšky 1,5 m - 1,8 metru a produkuje více než 1,5 kg obrovských, velmi kompaktních kol vynikajícího a lahodného konopí.

V době sklizně potěšení z tohoto kmene skutečně stoupne, husté těžké pupeny se mimořádně snadno manikúrují a s nástupem stále se zvyšujících lahodných citrusových vůní citrusových pomerančů ožívají. 

Uvádí odrůdy
Feminizovaný
65% Indica / Sativa 35%
Mimosa Evo x Orange Punch
55-60 dní
150-180 cm
700 g/m²
Září
citrusově pomerančové sladkosti
Euforický, šťastný, povznesený

Napsat recenzi

Doporučené Zboží