Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Narkush Feminised

Narkush je feminizovaný, fotoperiodický kultivar pěstovaný ve vnitřní, venkovní, skleníku. Je založen na genetice Hindu Kush. Výška rostlin je 100-150 cm, doba květu je 55-60 dní. Sklizeň je připravena ke sběru koncem září - v polovině října. Produktivita 400-450 g / m². Účinek knockout, narkotik. Chuť Indiky. Používá se k výrobě hašišů. Najde ji v medicíně.


Narkush Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 538
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované semena konopí Narkush (Narkush), dynamický "stávají" jako půvabné keře, bohatě zdobené hustými tmavo-zelenými listy, jejichž prostřednictvím kary se schovávají před zvědavýma očima. Musíme však být velmi opatrní, protože tato odrůda produkuje ostrý aromaticky chuti. V sázce je velká rostlina, která velkoryse zabalená v obrovském množství pryskyřice.

Narkush čistá směs f1 Indica, vytvořený na základě dvou silných odrůd, které již dříve vznesené v Hindúkuš. Výkonné genetika se odráží ve vlastnostech a charakteristikách odrůdy.

Narkush má silný sedativní účinek, se používá k výrobě sedací. Neméně inspirativní jsou prezentovány i analgeticky vlastnosti Narkush, který již dlouho používány k odstranění bolesti různé etiologie. Doporučujeme si koupit semena marihuany z této odrůdy, aby v domě byla unikátní rostlina léčíce mnoho neduhů.

Feminizované semínka konopí Narkush mají predispozici porazit houbových chorob. Tato odrůda konopí dokonale hodí pro pěstování ve skleníku, a způsobem Outdoor.

Hlavní výhodou Narkush marihuany je vysoká aktivita ostrůvcích formace. Kera svítí a třpytí z velkého množství voňavých krystalů "nektar".

To umožňuje, aby tato odrůda byla vzorem pro výrobu surového hašiše. Zkušení milovníci konopí by mohl otřást účinek během používání. Jeho silný vliv srovnatelný s knokautem v boxu. Narkush kmen konopí, který po dobu několika minut složí i zuřícího slona.

Uvádí odrůdy
Indica
Hindu Kush
55 - 60 dní
100 - 150 cm
400 - 450 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží