Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Northern Lights Feminised 3ks

Feminizovaná fotoperiodická odrůda Northern Lights je známá svým bezkonkurenčním výkonem, produktivitou, chutí a účinkem. Rostliny je možné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách. Výtěžek čítá 400 až 500 g / m². Kytky vytváří husté keře, které dosahují výšky 80-130 cm. Doba květu se pohybuje od 55 do 65 dnů. Má silný účinek indiky. Patří do třídy lékařských odrůd.    


Northern Lights Feminised 3ks
375 375Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 587
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizované semena Northern Lights jsou perfektní k tomu abyste se seznámili s jedním z nejslavnějších hibridů marihuany. Vznikl téměř před půl stoletím a stal se základem pro moderní genetiky. Semen produkují krásné samičí rostliny s vysokým obsahem kanabinoidů.

Hlavním podkladem pro vytvoření Northern Lights byla afgánská indica zkřížená s thajskou sativou. Navzdory převaze indica genů, vypadají listy této rostliny spíše jako sativa. Výsledkem tvrdé práce pěstitelů jsou dobře vyvinuté palice s masivní centrální šiškou.

Northern Lights má citrónové aroma s lehkým nádechem hořkosti pelyňku a jemnými ovocnými tóny. Silný vyvážený účinek odstraňuje stres, svalové křeče. Pomáhá při komunikaci.
Northern Lights se používá v lékařství k boji proti depresi, úzkosti, poruše pozornosti, bipolární poruše, různým typům bolestí, včetně artritidy, poruchám chuti k jídlu a svalovým křečím.

Feminizované semena Northern Lights rodí kompaktní odolné rostliny. Jsou ideální pro pěstování v indoorech, ale také se osvědčily při pěstování venku.

Ve špatných podmínkách vám mohou vyrůst bisexuálních rostliny (hermafroditi) v množství menším než 3%. Pokud rsotlině poskytnene vhodné podmínky, vyrostou vám 100% samičích rostliny.

Uvádí odrůdy
Indica
Afghani x Haze
55 - 65 dní
80 - 150 cm
400 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží