Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Northern Lights Feminised

Feminizovaná odrůda Northern Lights vznikla křížením Afgani a Haze. Patří do kategorie fotoperiodových odrůd, které je možné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách a skleníku. Dominují u ní geny indiky. Výška rostlin je 80-130 cm a doba květu trvá 55-65 dní. Sklizeň je hotová na konci září - v polovině října. Produktivita čítá 400-500 gramů na metr čtvereční. Má silné účinky a pikantní chuť. Používá se v medicíně.


Northern Lights Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 541
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Odrůdy konopí Northern Lights (Aurora Borealis) vykazuje vynikající výsledky, pokud rostu v Indore. Pravděpodobně nikdo není vůbec překvapen tím, že téměř všechny nové vnitřní odrůdy mají v genetiku NL. Tato verze má odpovídající objem zeleni a květenství, krásné sklizení a obrovské množství smol. Kouř nemá chuť, ale je zcela nasycený hustotu.

Hybridní odrůdy indica a sativa následně po všem vylepšením je určen pro chov absolutně všech metod. Vynikající květiny ve skleníku, v interiéru, zejména v otevřeném poli a zeměpisných šířkách s teplým podnebím. Rostlina je nízká, silná má husté pupeny s malou velikosti, nasycené pryskyřicí.

V Indore výnos 400-500 g 1 m². Délka květu feminizovaného konopného semena v místnosti bude 7-9 týdnů. Auto feminizované verzi zárodku Northern Lights po dobu 5-7 týdnů. Na otevřeném terénu marihuany Northern Lights zraje do konce září a dává 200-300 gramů z každého úlu.

Jednoduchá přímá dáma NL nejlépe pěstuje v interiéru. Je to opravdu není rozmary (zvládne i začátečník), ale miluje teplo lampy a přesný akční plán majitele. Za cenu uvolní jedinečný purpurové květy, které vypadají velmi kouzelné a neobvyklé. Zkušení pěstitelé se doporučuje koupit feminizovaných konopných semen Northern Lights pro sebe a zažít vlastnosti a výhody rostliny na sobě.

Přes jemnou chuť a vůní, tato atraktivní dívka není tak "plachá", jak by se mohlo zdát. Musíme se mít na pozoru, protože to může zabít dvě silné rány.

Dobrý relaxační pomáhá při kontrole nevolnost, vrtání bolest, bolesti kloubů. Nicméně, nemáme důkaz o lékařských vlastností, má pouze údaje o 0,23% CBD a 0,37% CBN, řeká, o pozitivnem vlivu elektrárny na těle.

Uvádí odrůdy
Indica
Afghani x Haze
55 - 65 dní
80 - 130 cm
400 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží