Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Northern Lights Feminised

Feminizovaná odrůda Northern Lights se stala opakovaně vítězem několika konopných festivalů a získala mnoho ocenění. Jedná se o indiku, která obsahuje genetiku Afgani a Haze. Výška rostliny je 150 cm. Doba květu čítá 9 týdnů. Funkcí kvetení a současně výhodou je slabá vůně. Produktivita dosahuje 500 g / m².


Northern Lights Feminised
50 50Kč

Prodáno


Model: 495
Výrobce: Errors Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Northern Lights vyrůstají v luxusních keři, na vrcholech kterého se vychloubá obrovské dominantní cola, obklopen několika postranními větvemi. Kultura těší vynikající plodin husté pryskyřičné křížen. Navzdory tomu, že Northern Lights byl vytvořen jako indorny drůh, jeho výhonkům dokonale se daří na otevřeném terénu v oblastech s teplým klimatem.

Northern Lights byl vytvořen genovou fúzi Afgani a Haze. Součástí kultury dominují indicne geny, které snadno vysvětluje mírný velikost keřích, jejich fantastický výkon a snadnou údržbu. Feminizované konopné semínka Northern Lights odrůd jsou velmi populární mezi podporovatelů indornogo pěstování, nicméně, a ty, kteří raději kultivují marihuanu pod širým nebem, a nebudou obcházet jejich pozornosti kmen.

Northern Lights je vybaven příjemnou vůni, která ma jasně slyšitelnoú vůní čerstvě sklizeného ovoce, šalvěj a černého rybízu. Poté, co jste ochutnali i malý počet květenství hybridu, budete cítit rychlý tok energie naplňujeci vaše tělo i duši. Nicméně, po nějaké době bude příjemná relaxace v těle, což nevyhnutelně způsobuje touhu lehnout. Hybrid má mírný vliv nenápadný, což je ideální pro relaxační zábavu.

Northern Lights – tato odrůda má skvělý terapeutický potenciál. Odstraňuje chronickou a ostrou bolest, všechny formy nespavosti, chronická únava a deprese. Vzhledem k tomu, Kmen má silný sedativní účinky, pomáhá obnovit emocionální rovnováhu těm, kteří trpí afektivní poruchy různého stupně závažnosti.

Není pochyb o tom, že feminizované semínka konopí samokvetoucího druhů Northern Lights budou mit pohodlnější pocit v místnosti, ale také v jižní části klimatu při vnějším prostředí. Po pěstování lze očekávat, že obdrží velkorysoú úrodu. Hybrid není rozmarný ale bude vděčný, za co nejlepší pokrytí systematického řízení krmení a pravidelné zalévání. Za úsilí, vynaložené na péči o keře, hybrid děkuji okouzlující světle fialovou barvu výhonků a velkorysý výnos.

Uvádí odrůdy
Indica
Afghani x Haze
50 - 65 dní
80 - 150 cm
350 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží