Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

OG Kush Feminised

Feminizovaná odrůda OG Kush zdědila genetiku Chemdawqu a Lemon Thaie. Je pro ni charakteristický vysoký výnos, který dosahuje až 1000 g na rostlinu. Výška rostliny je cca 100 cm a doba květu trvá 65 dní. Má příjemné citrusovo-borůvkové aroma a ovocnou, sýrovou chuť. Účinek vás uvede do pocitu naprostého klidu a navíc zmírňuje bolesti. Používá se v medicíně.

OG Kush Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 630
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizované konopné semínka OG Kush odrůd geneticky se skládá z 75% Indica a 25% sativa. Hybrid produkuje nízký podsaditý, ale velmi husté výhonky, které mají arbitrární povahu. Hrdý hezký by bylo příliš těžké pro začínající pěstitele, stejně jako smrt křoví nebo pokles jejich produktivity může vést i ty drobné chyby. I když vytvořit co nejpříjemnější podmínky pro rostliny je nepravděpodobné, že překvapí vysoký. Podléhá určitým pravidlům OG Kush se stejnou účinností odhalí svůj potenciál jak v autdornom, a při pěstování indornom.

OG Kush je považován za vlast Los Angeles. Poté, co se na trhu objevují hybridní konopí zvýšila obecnou úroveň kvality marihuany jižní Kalifornii. Dlouhé inbreeding, jehož cílem je zlepšit odrůdy nést své ovoce: odborníci podařilo vytvořit velkou škálu, která má obrovský potenciál. Genetické hybridní rodiče jsou SFV kmen a Los Angeles Kush. Feminizované konopných semen odrůdy OG Kush neskromně dychtivě vstřebává nejlepší vlastnosti svých předků.

OG Kush je nejsilnější stupeň marihuany. V první řadě láká svými silnými fyzikálními vlivy methyl-kreativní lidi. Po jídle ovoce jeho Rastafarian cítit neuvěřitelný nával tvořivých sil a energie. OG Kush - je oblíbená značka mnoha hollywoodských hvězd showbyznysu. I přes zdánlivou dominance ve složení genů kultivačního indichnyh, má silný účinek sativa. Delicious, tuk z přebytečných pryskyřičných pupenů odrůd vyplnit okolního prostoru světlo sladká vůně borovic, kde se lahodné citrusové tóny slyšel zřetelně.

Další důležitou výhodou odrůdy OG Kush za to, že má široké spektrum léčebných účinků. Hybridní je považován za výborný prostředek pro chronické a akutní depresí, může být použit rychle zastavit záchvatů migrény nebo těžké PMS. Kromě toho, bude to skvělý nástroj při léčbě epilepsie, Crohnovy choroby a posttraumatická stresová porucha.

Samozřejmě, feminizované semena odrůd konopí OG Kush má velký přírodní potenciál, ale tajemství je, že odhalují to pouze pěstitelé, kteří poskytují jim náležitou péči a starost.

Uvádí odrůdy
Indica 75% / Sativa 25%
ChemDawg x Thai Lemon x Pakistani Kush
60 - 65 dní
100 cm
1000 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží