Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Passion #1 Feminised 1ks

Passion #1 Feminised 1ks
324 324Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 3248
Výrobce: Dutch Passion
Dostupnost:Prodáno

Passion#1 se k outdoor pěstitelům v Holandsku dostala v 80. letech díky Dutch Passion a získala si reputaci jako silný a stabilní strain, který se snadno pěstuje. Když se zasadí začátkem sezóny, může dorůst výšky 3,5 m, typičtější je ovšem výška 2 m. Výnos se pohybuje od 250 až po 750 g u velkých rostlin, které za optimálních podmínek mohou dosáhnout ohromujících rozměrů.

Passion#1 vytváří dlouhé a kompaktní palice se značným množstvím pryskyřice; tato varieta byla vyvinuta pouze pro pěstování venku / ve skleníku, nikoliv pro pěstitele indoor. Při sestřihávání této rostliny odstraňte pouze velké vějířovité listy, z menších často odkapává pryskyřice.

Kouř je jemný a hebký, má svěží citrusové aroma, a potom Vás Passion #1 rychle zasáhne silným, povzbudivým „up“ high. A když si zakouříte ještě trochu, pocítíte silný, těžký a rozkošný efekt stoned. Podle našich měření je hladina THC v Passion #1 dost vysoká, čímž se tato varieta stává jednoznačně uspokojivou volbou pro venkovní zahradu nebo skleník.

Uvádí odrůdy
Fotoperiodický
Feminizovaný
Hybrid
Californian Indica
6 týdnů
Střední

Napsat recenzi

Doporučené Zboží