Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Purple Kush Feminised

Feminizovaná odrůda Purple Kush ve své genetice kombinuje silné afghánské a pákistánské odrůdy. Je charakteristická rychlým vývojem a příjemným vzhledem. Výška rostlin je cca 80 cm a doba květu trvá 9 týdnů. Výnos čítá 500 gramů na metr čtvereční. Má sladkou bylinkovou vůni. Účinek je uvolňující. Používá se pro lékařské účely.

Purple Kush Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 550
Výrobce: Jah Seeds
Dostupnost: Prodáno

Feminizovaná konopná semínka odrůdy Purple Kush produkují nízké zavalité keře s hutnou strukturou, pokrýté velkými, bohatými zelenými listy. V průběhu zrání barva rostliny kouzelně se mění a přechází od tradiční zelené do fialové. Fantastická barva listů a plodů výrazně zvyšuje již pozitivní dojem co se týče vnějších vlastností kultury.

Sto procent Indica genetika Purple Kush neumožňuje semenáčkům dosáhnout gigantických rozměrů, ale dala této odrůdě pozoruhodně husté olejové květenství, schopné produkovat velké množství vysoce kvalitní aromatické pryskyřice. Předci těchto půvabných purpurových a fialových keřů jsou neméně známé Purple Haze a Hindu Kush Hybrid, což bohatě předaly potomku své co nejlepší vlastnosti. Feminizovaná konopná semínka odrůdy Purple Kush jsou velmi populární mezi začátečníky stejně jako mezi profesionály.

Okouzlující fialové pupeny Purple Kush zaplňují okolní prostor rozkošnou vůní vyzrálých hroznů s lehkými květinovými tóny. Po použití hustého větvení květenství odrůdy dostanete jemné, ale neuvěřitelně hluboké uvolnění, což pomůže ulevit napětí a zmírnit stres a vymazat z paměti všechny vzpomínky na selhání, trápení a zklamání.

Purple Kush je jednou z nejlepších odrůd kanabisa, s níž můžete překonat dokonce i tu nejhlubší depresi, zbavit se posttraumatické stresové poruchy, záchvatu vzteku a panického strachu. Hybrid pěkně léčí poruchy nálady, doprovázené chronickým poklesem nálady a životního tonusu.

Feminizovaná konopná semínka odrůdy Purple Kush se stejnou účinností je možné pěstovat v podmínkách pro outdoor a indoor. Hybrid nedodá žádné problémy zkušeným odborníkům a dokonce i začínajícím pěstitelům konopí díky neuvěřitelné jednoduchosti, fantastické vytrvalosti a význačné produkčnosti kultury. Jedním z důležitých předpokladů pro pěstování Purple Kush je, že kalifornské kořeny kultury daly hybridu lásku k teplému středomořskému podnebí, a proto v severních oblastech je rozumnější to pěstovat v podmínkách pro indoor.

Uvádí odrůdy
Převládá Indica
Hindu Kush x Purple Afghani
60-70 dní
60 - 80 cm
500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží