Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Satori Feminised

Satori, založená na genetice Nepal, se pěstuje uvnitř, venku i ve sklenících. Jedná se o feminizovanou fotoperiodickou odrůdou obsahujícící zhruba stejný podíl sativy a indiky. Výška rostlin je 100-200 cm a doba květu 65-70 dní. Sklizeň je hotová někdy mezi polovinou října a začátkem listopadu. Výtěžek čítá 200-1200 g na rostlinu, 550-600 g na čtvereční metr. Má silné účinky, pikatní chuť a ovocnou vůni. Používá se pro lékařské účely. Je vícenásobným vítězem cannabis cups.


Satori Feminised
123 123Kč
175Kč

Prodáno


Model: 543
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Vynikající kmen Satori je silným a spolehlivým hybridem, který zaujme srdce fanoušků marihuany. Cannabis Satori nemá problém pro růst a je dominantní verze sativy. Konopí má impozantní odolnost a vytrvalost s ohledem na parazity, škůdci a klíšťata.

Jeho elegantní vzhled a konstrukce rostlin jsou ideální pro metodu SOG. Její použití umožní dosáhnout rekordního úrodu. Stabilní pryskyřičné šišky mají nejvyšší kvalitu, což je důvod, proč doporučujeme koupit semena satori.

Stejně jako všechny odrůdy sativa, Satori je odolný vůči vysokým teplotám. Během horkých a slunečných dní, rostlina dobře vyvinuje, zvýšenou produktivitu s kvalitou výrobku. Satori zintenzivnění narůstá hlavní keři, který ukryl květenství; taková rostlina nemá ani potřebu živin.

Můžete to udělat, bez hnojiv, pokud budete používat kvalitní půdu nebo optimální velikosti hrnců, jejíž objem je asi 8-9litru. U dospělých rostlin se doporučuje používat žárovky s kapacitou 250-600 W. Pro dosažení nejlepších výsledků, mějte v hydroponii EC na nízké úrovni.

Satori se používá jako léčivý prostředek v případě:

- deprese;

- stres;

- Poruchy spánku;

- autoimunitní nemoci.

Cannabis Satori má sladkou, ovocnou a kořeněnou chuť - skutečný požitek, který lze získat i tím, že prostě vdýchat nezaměnitelnou vůně. Cerebrální účinek se projevuje velmi rychle, je tvořivost, zlepšení koncentrace. Jedná se o velmi inspirující a povzbuzující odrůdy. Marihuana Satori je ideální pro spisovatele, umělce, hudebníků a dalších tvůrčích lidí.

Uvádí odrůdy
Sativa / Indica
Nepal
65 - 70 dní
100 - 200 cm
200 - 1200 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží