Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Skywalker Haze Feminised 1ks

Skywalker Haze Feminised 1ks
324 324Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 3274
Výrobce: Dutch Passion
Dostupnost:Prodáno

Odrůda Skywalker z dílny Dutch Passion se řadí mezi oblíbené odrůdy už od svého uvedení na trh kdysi dávno na konci 90. let. K jejímu stvoření jsme využili dvě naše klasické odrůdy – Blueberry x Mazar. Tato indica dominantní varieta se může chlubit nejen nebývalým růstem a ovocným aromatem, ale také nepřebernou škálou barev, které ze Skywalkera učinily jeden z našich nejvyhledávanějších produktů, a to jak mezi domácími, tak komerčními pěstiteli.

Právě z toho důvodu si šlechtitelský tým Dutch Passion při křížení tohoto hybridu odrůd Blueberry a Mazar dal obzvláště záležet. Nakonec se rozhodl pro velmi silný a značně pryskyřičný klon nesmírně účinné Amnesie, která pochází z amsterdamských undergroundových pěstíren, a proto se nazývá Amsterdam Amnesia.

Výsledkem křížení (Blueberry x Mazar) x Amsterdam Amnesia se nakonec stala odrůda Skywalker Haze, silný sativa dominantní hybrid s příchutí připomínající citrusy, který ovšem po svých rodičích Mazar a Blueberry zdědil onen legendární říz a ovocné tóny v chuti.

Skywalker Haze je odrůda, která umí docela pěkně vyrůst, což jí většinou zabere okolo 9 až 10 týdnů. Zároveň není příliš náročná na obživu, má skvělý poměr listů a květů a dokáže domácím i komerčním pěstitelům po celém světě zaručit velmi sklizně té nejvyšší kvality.

Uvádí odrůdy
Fotoperiodický
Feminizovaný
Sativa
Original Skywalker x Amsterdam Amnesia
9 týdnů
Velmi vysoká

Napsat recenzi

Doporučené Zboží