Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Strawberry Cheesecake Auto Feminised 1ks

Strawberry Cheesecake Auto Feminised 1ks
325 325Kč
Balení:
1ks
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 3338
Výrobce: Barney's Farm
Dostupnost:Prodáno

Barneys Farm pokračuje ve svém hledání průkopnické genetiky s naším vlastním Strawberry Cheesecake Auto.

Po rozsáhlém selektivním šlechtění s našimi různými odrůdami bohatými na jahodové terpeny jsme zvolili dráždivě jemnou Strawberry Pie. Křížení s vzácným Afghan OG. Infuze těchto dominantních Kushových znaků Indica zajišťuje rychlý růst, neuvěřitelné produkční schopnosti a silnou odpouštějící strukturu.

Zkřížení tohoto výtvoru s naším BF Super Auto #1 znamená, že Strawberry Cheesecake Auto může prosperovat i v chladnějších klimatických podmínkách, má větší životnost než většina samonakvétaček, ale je dokonale kompaktní a svůj životní cyklus dokončí během mrknutí oka.

Během fáze růstu je náš Strawberry Cheesecake Auto obvykle nenáročný, než se jeho kvetoucí větve rozvinou a jeho tmavě zelené listy se nakonec přemění a vytvoří krásné tmavě fialové odstíny.

Podle očekávání se jedná o velmi lepkavou pryskyřičnou rostlinu se sytě oranžovými květy pokrytými silnou vrstvou trichomů.

Vůně jsou docela zajímavé, sladký kozí sýr s nádechem vyzrálého zemitého skunku zakončený jemným uvolněním jahodového hašiše a čerstvých lesních plodů.

Uvádí odrůdy
Feminizovaný
75% Indica x 25% Sativa
Strawberry Pie x Afghan OG x BF Super Auto #1
70 dní od semínka
110 - 120 cm
650 gr/m²
zemitá, jahoda, cheesecake

Napsat recenzi

Doporučené Zboží