Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Super Skunk Feminised 3ks

Feminizovaná odrůda Super Skunk patří mezi skupinu fotoperiodických odrůd, které je možné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách. Jeho výnos dosahuje 400-600 g / m². Rostliny se rozvíjejí velice dynamicky a dosahují výšky 120-160 cm. Doba květu je 45-55 dní. Používá se také v medicíně.


Super Skunk Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 592
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena odrůdy Super Skunk plodí homogenní rostliny, které jsou jedny z nejlepších na trhu. Super Skunk vám přinese bohatou úrodu. Roste dobře téměř za jakýchkoliv podmínek. Kultivace Super Skunku je skutečným potěšením pro každého pěstitele.

Odrůda vznikla zkřížením Skunku # 1 a Skunk Special. S takovými rodiči je Super Skunk jasně jednou z nejlepších orůd na trhu. Zdědil cenné vlastnosti svých předků a má prostě neuvěřitelný potenciál. Super Skunk byl dvakrát oceněn na High Times Cannabis Cup v kategorii indica. Byl na prvním místě v roce 1990 a šest měsíců později třetí ve stejné kategorii.

Super Skunk má sladkokyselou ovocnou chuť s lehkým tóny pikantní hořkosti. Silný účinek zmírňuje stres a odhání špatnou náladu. Navozuje pocit relaxace. Doporučuje se užívat ve večerních hodinách s přáteli, například u sledování filmů.

Super Skunk je velmi široce používán ve státech, které legalizovali terapeutické využití marihuany, a to k léčbě:

- Nespavosti;

- Migrény;

- Křečí.

- Duševní poruchy.

Feminizované semena odrůdy Super Skunk vytváří pouze rostliny, které dosahují obrovského výkonu. Jeho pěstování je tedy vhodné i pro začínající pěstitele. Rostlina má jednu hlavní palice a okolo ní spoustu vedlejších.

Uvádí odrůdy
Indica
Skunk #1 x Afghan
60 - 70 dní
100 - 150 cm
125 gr/rostlina

Napsat recenzi

Doporučené Zboží