Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

Super Skunk Feminised 3ks

Feminizovaná odrůda Super Skunk je jedním z nejsilnějších hybridů. Má rychlý vývoj, během nehož se utváří velké množství tvrdých palic. Účinek je silný a chuť a vůně ostrá.

Super Skunk Feminised 3ks
375 375Kč

Prodáno


Model: 663
Výrobce: Neuro Seeds
Dostupnost:Prodáno

Cílená práce profesionálních neurovědců a genetiků Neuro Seeds měla za následek, že Super Skunk se stal jedním z nejmocnějších hybridů z čeledi. V něm dominuje Indica. Rostliny střední výšky nebo nižší než průměrné neobyčejně rychle se rozvíjejí, tvořící hustou strukturu, která má silné stonky a větve. To všechno pokrývá mocné světlé zelené květenství s hnědými vlákny, z nichž se šíří intenzivní vůně. Chuť je také silná a sladká.

Super Skunk obsahuje velmi vysokou úroveň krystalů, rozhodně má postavení lékařské odrůdy. Mezi chorobné stavy a onemocnění, při kterých se doporučuje, je astma, deprese, stres, syndrom nedostatku pozornosti, hyperaktivita, migréna. Mající uvolňující a zklidňující vlastnosti, tato odrůda poskytuje významnou pomoc při nespavosti, bolesti hlavy, úzkosti. Se aktivně používá ke snížení křeče, nevolnosti, překonání příznaků nechutenství.

Uvádí odrůdy
Indica
45 - 55 dní
120 - 150 cm
500 gr/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží