Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

White Russian Feminised 3ks

Feminizovaná odrůda White Russian patří mezi fotoperiodická kytky vhodné pro pěstování ve vnitřních i venkovních podmínkách. Výnos čítá 400-500 g / m² s výškou rostlin 80-130 cm. Doba květu je 55-65 dní. Má silný indiko-sativní efekt. Používá se v medicíně.


White Russian Feminised 3ks
425 425Kč
Balení:
3ks
5ks
10ks

Prodáno


Model: 593
Výrobce: Green Silk Road Seeds
Dostupnost:Prodáno

Feminizovaná semena White Russian produkují rostliny, které se vyznačují kompaktními rozměry, ale zároveň hustými pevnými palicemi nasycenými vonící pryskyřicí. Navzdory tomu, že je odrůda více indicou, během doby květu velmi silně voní

Feminizované semínka White Russian vznikla křížením AK-47 a White Widow, které jsou samy o sobě skutečné legendy. White Russian má zajímavý příběh. Kytka získala spoustu cen a pohárů. V roce 1996 vyhrála Cannabis Cup a rok později byla druhá. Je zajímavé, že i dnes, i přes vytvoření velkého počtu nových odrůd s vysokým výnosem, je White Russian nadále oblíbený nejen u začínajících pěstitelů.

Má vynikající chuť a dlouhodobý účinek. Dnes je odrůda považována za jednu z nejsilnějších mezi všemi druhy konopí. Silný uvolňující účinek má vliv i na podvědomé úrovni.

Má silný relaxační účinek, který nezůstal u lékařů bez povšimnutí. V současné době je široce používán k léčbě deprese, cévní dystonie, neurózy a ke snížení nitroočního tlaku u glaukomu.

I přes velký výnos jsou feminizované semínka White Russian relativně nenáročné. Nicméně, i minimální pozornost v podobě zajištění základních potřeb, jako je světlo, větrání a voda se vám rostlina odmění obrovskou úrodou.

Uvádí odrůdy
Indica
Original Diesel x (Northern light x Shiva x Hawaiian)
80 - 90 dní
70 - 120 cm
350 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží