Můj účet
 Mena a jazyk
Po-Pá 10:00-16:00

Váš nákupní košík je prázdný!

Katalog semínek
Katalog semínek

White Russian Feminised

White Russian Fem v sobě váže geny AK-47 a White Widow. Jedná se o feminizovanou fotoperiodickou odrůdu, kterou je možné pěstovat ve vnitřních i venkovních podmínkách a skleníku. Převládají u ní geny indiky Výška rostlin činí 80-130 cm a doba květu je od 55 do 65 dnů. Výnos čítá 400-500 gramů na metr čtvereční a sklizeň je hotová v polovině října - začátkem listopadu. Má silný dlouhotrvající účinek. Používá se v medicíně jako jedna z nějsilnějších odrůd.


White Russian Feminised
175 175Kč

Prodáno


Model: 548
Výrobce: Ganja Seeds
Dostupnost: Prodáno

Konopný semínka "White Russian" - "dítě" ze dvou mistrovských druhu: White Widow (potomstvo rostliny ze semen 90. let) a AK 47 (19 ocenění v tomto období, včetně vítězství v НТСС od roku 1994).

● - Masivní genetika - AK 47 and White Widow;

● - Champion "Cannabis Cup";

● - Hybridní naplněné linie Indica, ačkoli většina cítit vliv Sativa.

Z White Russian rostou silné, rychle rostoucí keři krásný od pohledu. Druh má mimořádné poptávky od pěstitelů ve Francii, Španělsku, Kalifornie, Itálie. Pupeny nepředstavitelné hustoty čípků tmavě zelenavého tónu, mají oranžové chlupy. Někteří květenství mají časti tmavě hnědého odstínu.

Květenství hustá se spoustou pryskyřice. Na 5. týdnu už jsou krystaly. Zápach je přítomen během vegetativního stadia a v kvetoucí fázi bude zvýšit. Podle pocitu voní jako, koření a sýr, při výdechu - zaminuje tóny. Doporučujeme vám koupit semena marihuany z této odrůdy, které mají být samostatně hodnoceny vámi.

● - Venkovní od 55 do 65 dní;

● - Indore sklizně: od 400 do 500 gramů s 1 m²;

● - Průměrná výška rostlin 80 až 130 cm.

Marihuana White Rus má neobyčejnou sílu. Účinek náhlého vzestupu, následovaný dlouhým pociťováním jemného klesáni. Nemusíte experimentovat s White Russian.

Během pohonu je možnost mít pocit vzrušení. Budete moci obdivovat světla v palubní desce, ale ovládací prvek na cestě vzhledem k tomu klesá. Zmírňuje akutní bolest břicha. Exponuje analgetický účinek, který umožňuje, aby neusnul. Vůně marihuany White Russian sladká s pikantní chutí.

Uvádí odrůdy
Převládá Indica
AK-47 x White Widow
55 - 65 dní
80 - 130 cm
400 - 500 g/m²

Napsat recenzi

Doporučené Zboží